İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2kg Çiğ köfte + 25 Lavaş + Acılı Sos & Sadece 19 TL

Haciali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçindekiler ; Hacıalioğlu'nun Meşhur Çiğ Köftesi'nin içeriğinde; bulgur, salça, isot, ceviz yağı, ay çiçek yağı, mısır yağı, fıstık, badem, tuz, sarmısak, kuru soğan ve anadoludan özel olarak yaş biçimde getirip kuruttuğumuz karışık baharat çeşnisi bulunmaktadır. Bu maddelerin dışında hiçbir inorganik madde bulundurmaz. Ayrıca ürünlerimizin içeriğinde msg, çin tuzu, et suyu ve bulyon gibi zararlı ve kansorejen maddeler bulunmamaktadır.

VykNvq.png
2QMVkv.jpg

04VN4B.jpg

DİKKAT ; ÜRÜNLERİMİZDE ÇİN TUZU, MSG, BULYON, ET SUYU vb. KATKI MADDELERİ KESİNLİKLE YOKTUR.TAMAMEN ORGANİK ÜRÜNLER KULLANILMIŞTIR.

NOT ; ÜRÜNLERİMİZ GIDA MÜHENDİSİ NEZARETİNDE KİMYAGERLER TARAFINDAN EL DEĞMEDEN HİJYENİK ORTAMDA ÜRETİLİR.

DİP NOT ; BELGELERİMİZ SATIŞ SERFİTİKALI; ISO 9001-ISO 22000, HELLALLİK BELGELİ, ÜRETİM İZİNLİ, ÇALIŞMA RUHSATILI, GIDA MÜHENDİSİ DİPLOMALI VE KİMYAGER DİPLOMALIDIR.

EK NOT ; T.C. CUMHURİYETİNDE KATKI VE KORUYUCU KULLANMADAN İLK ÜRETİM YAPTIĞIMIZA DAİR BAKIRKÖY 42. NOTERLİK GIDA MÜHENDİSİ TASDİK RAPORLUDUR.

S.S.S

1KG Sipariş Verebilirmiyiz ?

Hayır.

2KG+ Siparişi Bölüyormusunuz ?

Hayır.Tek paket halinde gönderiyoruz.

N11 İlanınız Ne Zaman Açılır ?

Bu hafta içinde açılmasını bekliyoruz.

Kargolama Nasıl Yapılır ?

Akşam saat 17:00'e kadar gelen siparişler paketlenerek kargoya verilir.

Acı Sos Yeterli mi ?

Acı sos yetecek kadar pakete eklenmiştir.

Kargom Ne Zaman Gelir ?

Verilen tAkip numaralarını sorgulayabilirsiniz.

Paypal Ödeme Kabul Ediyormusunuz ?

Hayır.

İSTANBUL'A, 600KM'DEN FAZLA YOLCULUĞU OLAN KARGOLAR P.TESİ,SALI,ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ GÖNDERİM YAPILIR.CUMA GÜNÜ GÖNDERİLEN UZUN YOLLU KARGOLAR P.TESİYE SARKABİLİYOR.LÜTFEN SİPARİŞ VERİRKEN BU NOTU OKUMADAN VERMEYİNİZ.

3KG SİPARİŞ GEÇEN TÜM HERKESE (ŞAMBABA) TATLISI HEDİYE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.;)

3KG @ACISIZ ÇİĞ KÖFTE- SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLA

3KG @ACILI ÇİĞ KÖFTE - SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLA

SİPARİŞİ ELİNE GEÇEN ARKADAŞLARDAN OLUMLU VEYA OLUMSUZ YORUM BEKLİYORUM.YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.

SANALPAZAR TÜKETİCİ YORUMLARINA BAKMAK İÇİN TIKLA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi