İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 + 1 reklam olur mu?

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar web sitemin herhangi bi sayfasında 3 farklı adsense reklam var.. bunların yanına birde firefox destek banner ı koyabilir miyim? yani sayfada toplam 4 adet adsense ten sağlanan içerik olacak...

bildiğim kadarıyla 1 sayfada maximum 3 reklam gösteriliyordu... bu dediğim olayda bu kurala dahil midir acaba? bu konuda bi bilginiz var mı?

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koyabilirsin bi yerde okuduğuma göre sitede 3 tane içerik için reklam 2 tane bağlantı birimlerinden birer tane de tavsiye kullanabiliosun.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum nerde okudun acaba? kaynak verebilir misin? sonradan sakata gelmeyelim... yanlış anlama sakın sana duyduum güvensizlikten deil, sadece emin olmak adına... ;)

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu hatırlamıom işte ama dur biraz baim rastlarsam sölerim;)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok dostum saolasın... ;) bu arada ben güvenilir başka bi sitede daha gördüm tesadüfen.. ana sayfasında benm dediğim şekilde reklam yayınlıyo.. demek ki bi sakınca yok...

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her bir sayfa şunları içerebilir.

3 adet reklam birimi,
1 adet link reklam birimi,
2 adet google arama özelliği,
Her bir tavsiye için birer adet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5