İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-4 Aralık Uefa tahminleri

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
214 Spartak Moskova - Nijmegen 1 1,40
223 Hertha Berlin - Galatasaray 1 1,80
232 Twente - Schalke 2 2,00
321 Heerenveen - Braga üst 1,55

Uefa kupasında incelediğim maçlar.Bu bir kupon değildir, içlerinden içinize sinen maçları seçip kuponlarınıza ekliyebilirsiniz.

Spartak moskova işi şansa bırakmak istemeyecektir bir sonraki maçını Tottenham ile deplasmanda oynuyacağı için bu maçını kazanmak bir üst turun kapısını açacak.

Hertanın Gs yi mutlaka yenmesi gerekiyor yoksa gruptan çıkma şansı çok azalıyor.

Twente shalke maçı zor maç. Shalkenin başka maçı yok ve berabere kalırsa haftaya rakibinin 2 farklı galip gelmemesi için dua edecek.

Heerenveen - Braga maçı çok zevkli bir maç olacak. Heerenveenin grupta henüz puanı yok ama haftaya 1 maçı daha var. Braganın ise son maçı ve henüz 3 puanda. İki takımda kazanmak isteyecek ve açık futbol oynayacak , üst bitme ihtimali yüksek.

Ben Hertha ve Heerenveen maçlarını sağlam görüyorum.Bu iki maçı banko geçeceğim.

İçinizde size olumlu gelenleri kuponlarınıza eklersiniz. Sizinde farklı maçlarınız var ise paylaşın beraber inceleyelim.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spartak Moskava 85 dk dan sonra maçı 2 1 kaybetti. Gerçi o maça oynamamıştım Shalkeyi tercih etmiştim fakat Shalke ilk yarıyı 1-0 mağlup kapadı. Hertada Gs yi hiç yenecek gibi gözükmüyor :) Ters gitti çarşamba .

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok dengesiz bu maçlar. özellikle spartak ne olacağı hiç belli değildi. ben bunların benzeri bi kupon yaptım 1 tane maç tuttu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5