İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3-4 K HİTLİ KALİTELİ FİLM SİTESİ TAKSİTLE SATIŞTA..

hakankan33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi :www.indircafe.com
Hit Sayac :3-4 k(3-4 bin Arası) sayyac sitede var
Alexa:406.838
Host dahilmi: evet 1 yıllık host parası ödendı ..bluehost
Gelir:bılınmıyor
Gelir Nereden?:adsense banlı..GİTTİGİDİYOR-ADTECH GİBİ FİRMALARDAN BANLI DEĞİLDİR
Domain Kayıt Yeri :godady
Domain Yaşı :2 yasında
Domain PR:0 backlın calısması olmadı..ama seo calısması yapılmıstır hitlerı yuksek
Ücret :İSTENİLEN FİYAT 350 TL DİR.
MSN :[email protected]

Gıttıgıdıyor uzerınden satıs yapılacaktır..yanı siteyi taksıtle kredı kartı ıle anında alabılırsınız..sızde taksıtle yavas yavas 25-30 tl olarak 12 ayda ödersınız..Nakit Param yok derdiniz olmaz..Nakıt gondermek ısteyen banka havalesi ile ödeme yapabılır..sorun yok bızce.Bankadan Havale ile almak ıstıyorum dıyorsanız akbank-denizbank veya yapı kredi bankası ile ödeme yapabılırsınız..

arkadaslar acıl nakıt sıkıstım..sıte adsense banlı..ama adtech gıttıgıdıyor gıbı reklam sırketlerınden banlı degıl..sıtenın seo calısması yapılmıstır ve organık hıttır..texhell degıldır..hıtlerı sayyacta var..3-4 k cıvarı hıt var..sıtede absürt ıcerık yoktur.Host dahıl oldugu ıcın 400 tl..Host harıc satmak ıstemıyorum..Bluehost hesabı ıle devredılecektır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi