İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3,8,4 den 4,0,5 e geçiş hatası

gohanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar baslıkta yazdıgım gıbı guncelleme ypatık kurdum ama sonunda boyle bır hata verdı. http://www.aofdestek.net/forum.php
baska bır db uzerıne kurdugum zaman thema sorunu yok configten db lerı değiştirdiğim zaman bu hata gelıyor. Yanı sorun root klasorunde degıl db lerde. Nasıl yaparız fıkrı olan varmı

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ftp'ye index.html atın güncelleme var diye sonra images ve includes klasörü hariç tüm klasörleri silin sonra yeniden atın.

gohanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hocam full sıldım yenıden ındırdım yenıden yukledım.Vb den orjınal lısanslı zaten.cmodlarıda 777 yaptım.Hatta yenıden ınstall yapayım dedım yenıden kurulumuda yapamadım.Belli bir adım sonra ınstall klasörünü silin dıye bır hata verıyor

gohanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun çözüldü.
CSS-Stylesheets lerini Dosya olarak Kayıt et Eğer CSS-Stylesheet lerini her Biçim için Dosya olarak kayıt ettirmek isterseniz, bir Klasör ismi 'vbulletin_css' gibi 'clientscript' klasöründe bulunmalıdır, ve sunucunuzun bu klasöre kayıt etme hakları CHMOD 777 olmalıdır.

bu secenek açıkmiş kapattım düzeldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi