İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 adet .be domain reklam karşılığı verilecektir.

U

username

Misafir
text- banner- pop-up reklam gönlünüzden ne koparsa buraya yazın,, 1 gün içinde en iyi teklifi veren 3 kişiye verilecektir. 1 kişiye 1 domain..

gulbenergen.be
handeataizi.be
gamzeozcelik.be

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
insanlar nedense anlamıyorlar.Hadi diyelim bedava aynısını alabilecekler mi ki?

D

deli_dana

Misafir
pr2 sitelerde 90x30 banner yayınlarım...

kabul edersen pm at

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu Be adresleri olanlar reklam için moda yarattılar Bişey merak ediyorum bu Adreslerin Bantları ne kadar?

U

username

Misafir
KaRaKTeRiM' Alıntı:
Bu Be adresleri olanlar reklam için moda yarattılar Bişey merak ediyorum bu Adreslerin Bantları ne kadar?

Sorunuzu tam anlamadım.. bantları ne kadar derken ne demek istediniz?

Bu arada teklif veren arkadaşlara teşekkürler.. Yarın istediğiniz domaini alabilirsiniz eğer başka teklif gelmez ise.

the_alorak' Alıntı:
insanlar nedense anlamıyorlar.Hadi diyelim bedava aynısını alabilecekler mi ki?

Doğru söze ne denir :) Onların zhtniyetine göre hotmail e-mailler de bedava,, gidip [email protected] u alsınlar :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece domain yani isim band genişliği diye birşey hostta olur...

D

deli_dana

Misafir
istersen dediğim gibi pr 2 sitelerde reklamlarını 2-3 ay yayınlarım en az 2 tane sitede
hepsini verirsen..
birini verirsen de 1-2 ay..

istersen özel msj at ...

U

username

Misafir
deli_dana ve KraListe eurodns.com dan ücretsiz bir hesap açıp üye isimlerinizi bana istediğiniz 1 domain ile iletirseniz sevinirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5