İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 adet domain satılıktır. 2 absürt 1 mp3 domaini

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi: mp3rapid.net
İstenen minimum fiyat: 100 YTL
Domain kayıt tarihi: 6 Temmuz 2007
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
Satma nedeni (opsiyonel): Domaini sırf katreklam ile çalışmak için almıştım. 1 hafta sonra işime yaramadı kapattım.
Ayrıca daha önce hiç domain transferi yapmadım. Okuduğum kadarıyla transfer sırasında 1 yıl otomatik süre uzatıyormuş. Ben domaini 7.5 $ a alıyordum. Eğer süresi bitmemiş domain transferi için de 7.5 $ istiyorlarsa domain fiyatı 90 ytl'dir.

----------------------------------------------------------

Domain adresi: absürt31.net
Satma nedeni (opsiyonel): Forumda benimle reklam konusunda anlaşan arkadaşlar çok iyi bilirler. 30.000 günlük tekil hiti vardı. Şu anda hiti yoktur olamazda. Sitem tgp sitesi idi o yüzden sadece açık olduğu ve tgp sistemi kurulu olduğu sürelerde hit alır. Tabi siz ne yapmak isterseniz ona göre hit alacaktır.

--------------------------------------------------------------

Domain adresi: beautygalleries.net
Satma nedeni (opsiyonel): Yabancı tgp sponsorlarla çalışmak için aldım ve şu anda çalışmayı düşünmüyorum. Site aktif'tir. Dileyen bakabilir ama hiti kalmamıştır. Çünkü sistem galerilerini büyük galeri sitelerine ekledikçe işler. 2 aydır'da galeri yollamadım. O yüzden hit yoktur.

Ödeme şekli : işbankası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5