İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 Adet Hazır Makale 2-Sağlık / 1-Grafik Tasarım

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
47
Fast Food Tüketmek Demans Hastalığını Tetikleyebilir - 349 Kelime
İşlenmiş gıdalar neden obeziteye neden oluyor? - 456
Kusursuz Bir Grafik Tasarım Sözleşmesi Hazırlama Rehberi-1222

https://www.makaleyaz.net/yazar/262/oxcakmak/

5LzTMJ.png

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Hocam bu makaleyaz.net'de fiyatları kendiniz mi belirliyorsunuz yoksa makaleyaz.net görevlileri makalenin kelime sayısına göre bir fiyat mı biçiyor ?

makaleyaznet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hocam bu makaleyaz.net'de fiyatları kendiniz mi belirliyorsunuz yoksa makaleyaz.net görevlileri makalenin kelime sayısına göre bir fiyat mı biçiyor ?
Standart fiyat uygulaması geçerlidir. 100 kelimesi 1.5 TL olarak. Kelime uzunluğuna göre, fiyat atamasını sistem yapıyor.

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Standart fiyat uygulaması geçerlidir. 100 kelimesi 1.5 TL olarak. Kelime uzunluğuna göre, fiyat atamasını sistem yapıyor.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şuanda kendi bloguma içerik üretiyorum, şu ilk aşamaları geçiyim artık haftadan haftaya yazı girmeye başlacağım. O 1 haftalık boş zamandada sizin sitenize içerik girip satmayı düşünüyorum. Gerçekten kaliteli bir site olmuş ; panel olsun, kurallar olsun, kampanyalar olsun, canlı destek olsun yani say say bitiremem.
Sitenizde %18 komisyon diye bir yazı geçiyor. Bu 100 kelime 1.5 TL'yi etkiliyor mu ?

makaleyaznet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şuanda kendi bloguma içerik üretiyorum, şu ilk aşamaları geçiyim artık haftadan haftaya yazı girmeye başlacağım. O 1 haftalık boş zamandada sizin sitenize içerik girip satmayı düşünüyorum. Gerçekten kaliteli bir site olmuş ; panel olsun, kurallar olsun, kampanyalar olsun, canlı destek olsun yani say say bitiremem.
Sitenizde %18 komisyon diye bir yazı geçiyor. Bu 100 kelime 1.5 TL'yi etkiliyor mu ?
Çok teşekkürler. Evet, Komisyon oranı hazır satışlar ve sipariş teslimi onaylarında geçerli. Fırsat saatleri uygulamalarımızda, bu anlık düşüyor fiyatla beraber. Burada yazarı madur edecek bir hal kalmamış oluyor. Her zaman bekleriz =) İyi günler.

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Çok teşekkürler. Evet, Komisyon oranı hazır satışlar ve sipariş teslimi onaylarında geçerli. Fırsat saatleri uygulamalarımızda, bu anlık düşüyor fiyatla beraber. Burada yazarı madur edecek bir hal kalmamış oluyor. Her zaman bekleriz =) İyi günler.
İyi günler, bol satışlar diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5