İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 Aydır , 3 sayfa indexlendi.

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mart aynında bir site açtım, sitede forum olmasına rağmen sadece 3 sayfa indexlenmişş klasörlerim

www.siteadi.com/home/index.php

şeklinde , google kayıt yaparken direk site adını yazarak yapmıştım

mecburen tüm dosyaları ana dizinemi atmamız gerekiyor sayfalar php uzantılı , ama yazmadım kendim yani hazır scriptler var bunları include etmek için uzantıları .php olarak kayıt ettim

acaba nasıl sayfalarımı çoğaltabilirim ve de üst sıralarda gözükmesini sağlayabilirim ?? ve ne kadar sürede olur tahminen.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sayfaları tararken Pagerank,Backlink gibi özelliklerede bakar. GoogleBot'un sayfanıza gelme sıklığı ve sayfanızda dolaşma sıklığı bunlarında arasında bulunduğu öğelere göre belirlenr.

Bir diğer nokta sayfalarınızın optimize edilip edilmemesi ile ilgilidir.
Örneğin PHP Nuke kurulu bir siteniz varsa sayfanıza ne sıklıkla gelirse gelsin taramaması normaldir. Çünkü Php Nuke portallarda sayfalar ......viewforum.php?f=4&sid=1efc596a7057a864a22606edee01bc72 gibi session id'ler aldığından ve bu tip id'leride Google sevmediğinden gelir ama taramayabilir.

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada sitemap dosyası oluşturup forumda anlatıldığı gibi uyguladım ama

verify kısmı okey tarzı işaret var
sitemap yazan yerde
errors1 yazıyo üstünü tıklıyorum not found yazıyor acaba en son 25 mayıs tarihinde ziyaret ettiği için sitei ve o zaman bu dosyanın olmadığını gördüğü içinmi yazıyor yani bir dahaki ziyaretinde onu görecek ve orasıda onaylanmışmı olacak ??

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeniden gönderebilirsin
yani Resubmit seçenegini görebiliyorsundur.
oraya tıklayarak onun sana gelmesini beklemeden Sen yeniden Submit edebilirsin

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğinizi yaptım yine aynı hata var ama bekleyelim bir kaç gün bakalım ne zaman düzelecek :)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende siteyi açalı 3 hafta oldu ama henüz sadece anasayfam indexlendi... bütün sayfalar mod-rewrite lı... sitemap i google a çoktan yolladım... bi hipnelik var bu işte ama bakalım hayırlısı...

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an verify işlemi tamamlanmış gözüküyor herhangi bir sorun yok verify oke , ama hala 3 sayfa listelenmiş durumda zamanla yükselirmi acaba ?

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Zaman" ile yükselir heyecan yapmayın :)

ben ilk sitemi açmıştım google a kaydettim ve sayfaların indexlendiğni öğrendiğimde (yaklaşık 6 ay geçmişti) 3000 sayfam indexli diye nasıl sevinmiştim Yani biraz da zaman işi bu google. Her şeyi Google a indexlemeyin! ;)

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
"Zaman" ile yükselir heyecan yapmayın :)

ben ilk sitemi açmıştım google a kaydettim ve sayfaların indexlendiğni öğrendiğimde (yaklaşık 6 ay geçmişti) 3000 sayfam indexli diye nasıl sevinmiştim Yani biraz da zaman işi bu google. Her şeyi Google a indexlemeyin! ;)
1 aylık geçmişim var
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:maniacforum.com&meta=
vbulletin-germany adresindeki lisanslı forumların sergilendiği yer pr 6 veriyor bunun büyük faydası var hergün 1000 er 1000 er artıyor

Link te bu : http://www.vbulletin-germany.com/links.php?linkcatid=computers_internet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5