İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 aylık reklam 10 ytl

M

maxialem

Misafir
www.maxialem.com
sitemize reklam alıyoruz
bize vericeginiz reklamlarda size dönüşümü bilmiyoruz bunu ileride kendiniz görüceksiniz legalparalı degiliz ama ileri için büyük projelerimiz var kısa sürede dönüşüm için ideal degiliz bu nedenle uzun süreli çalışıcak siteler arıyoruz ve fiyatlarımızı ona göre düzenledik eleştirilerde bekle demeyiniz çünkü bu işide yaşam gibi görüyorum doğ yaşa büyü ve öl biz doğduk yaşamaya çalışıyoz

1-pr 2 dir
2-sitemiz resimli üye profilleri olan forum alanı bulunan ücretsiz sohbet chat arkadaşlık oyun ve mp3 yakında ödev bölümü yani anlıcanız çöp çatan sitesi gibi bişey :)
3- hit şuan günlük 100 tekil üzeri hızlada artıyor

reklam seneneklerimiz 2 adettir

1- text reklam = sag bölümdedir ve şuan için 5 ila 6 alan boştur 3 aylık 10 ytl

2- banner reklam = üst sag bölümdedir ve dönüşümlü özellige sahiptır her sayfa yenilemede degişen reklamları gösterir bu sayede daha çok alıcıya hitab eder bu alana htm ve ya banner reklam verile bilir 3 aylık 15 ytl

sayaç genele uyduk extreme koyduk :) sürüden ayrılanı kurt kapar misali

http://extremetracking.com/open?login=extmax

R

RTSngz

Misafir
Siirgemisi.com | Günlük tekil 750 - 1000 arasında değişiyor. Ben de konu açtım reklam alacağım diye bir konu fakat sabret demişlerdi.
Bence sen de sabret.

M

maxialem

Misafir
tabiki sabır gerekir ama bu tek taraflı olmaz sen 1 aylık için ne istemiştin bilmem ama ben 3 ay üzerinden ve gayet mantıklı bir rakam istedim ve düzenledigim için oraların dolması gerekiyo ve acilen çünkü tek işim internet diil bir taraftandan site için yeni bölümler yazıyorum program download falan anlıcagın baya meşgul biriyim ve sabır taşım çatlamak üzere :)

R

RTSngz

Misafir
Anladım ben hiç bir fiyat önermemiştim fiyatı siz belirleyin demiştim.
Neyse inşallah bulursun kardeş:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5