İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır 3 boyutlu film-oyun çevirici+ 3d gözlük seti

karamaske2911

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NORMAL Görüntü
3dfilmgoruntusu.jpg

ŞİMDİ SET İÇERİSİNE 3D FİLM KAYDEDİCİ YAZILIM DA EKLENDİ
ARTIK FİLMLERİNİZİ 3D YE ÇEVİRİP KAYDEDİN, CD YE ÇEKİN VE İSTEDİĞİNİZ YERDE İZLEYİN
-3D KAYDEDİCİ PROGRAM FREEWARE BİR YAZILIMDIR.LİSANS PROBLEMİ YOKTUR.
-NASIL KAYIT YAPACAĞINIZI GÖSTEREN YARDIMCI VİDEOLAR EKLENMİŞTİR
3 BOYUTLU YOLCULUĞA HAZIRLANIN

ARTIK TÜM FİLMLER 3D OLACAK !
325px-3D_glasses_istock.jpg

3D gözlük ve 3D Film-Oyun Çevirici Başlangıç seti
>> 3 BOYUTLU VİDEO DÖNÜŞTÜRÜCÜ VE 3D GÖZLÜK İLE ARTIK VİDEO VE FİLMLERİNİZİ 3D OLARAK İZLEMEK MÜMKÜN !

3D Oyun Çevirici

BİLGİSAYAR OYUNLARINI DA SET İÇERİSİNDEKİ PROGRAM İLE 3D YE ÇEVİREREK 3D GÖZLÜKLE OYNAYABİLİRSİNİZ !
Ati ve Nvidia kartları destekler.
Gerekli açıklamalar ve yardımcı videolar mevcuttur .
>>> Orjinal olarak 3d gözlükle izlemek için yapılmış film bulmak ülkemizde pek mümkün değildir.

Yakın tarihte çekilmiş BEOWULF ya da SHREK 3D,Fly to the moon gibi az sayıda film var ki bunlarında 3d destekli olanları bulmak zordur.Diğerlerini ise yurtdışından temin etmeniz gerekir.
>> İşte bu 3d başlangıç seti tüm filmleri 3d gözlükle izleyebilmeniz için en hesaplı çözümdür !

>>Daha önce hiç 3 boyutlu film izlemediyseniz mutlaka deneyin.Kendi denemelerimde çocuklara filmleri izletirken ekrana ellerini uzattıklarını gördüm.Bıraktığı 3 boyutlu derinlik etkisi benzersiz...

3 D GÖRÜNTÜ ALGISI NASIL OLUŞUYOR FİKİR EDİNMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

http://www.dailymotion.com/video/x6ybt7_3d_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xa0...yph_shortfilms

- Set içerisindeki 3d izleme programı normal filmleri (vcd ya da divx) özel bir filtreleme tekniği ile 3 boyutlu videoya dönüştürüyor hem de anında !3D izletici ile filminizi açın gözlüklerinizi takın ve izleyin ...

- 3 boyut gözlüklerinizi takarak tüm aile filmlerinizi dizilerinizi çizgi filmleri bilgisayarınıza kaydettiğiniz videolarınızı 3d izleyebilir hatta imkanınız varsa bu görüntüyü daha geniş ekran lcd veya plazma tv nize aktarabilirsiniz.İnternette pek çok 3d resim eğitici video vb. 3d gözlükle izleyebilirsiniz.

- 3 boyut video dönüştürücü programın Türkçe altyazı desteği vardır.

- Set içerisindeki yazılımlar shareware ve freeware yazılımlardır lisans problemi yoktur.
- 3 d gösterici programın Türkçe dil desteği vardır.
- 3 d gözlükler kaliteli malzemeden üretilmiştir net görüş sağlar.

>> YARDIM VİDEOLARI : FİLMLERİ NASIL 3D İZLEYECEĞİNİZİ VE OYUNLARI 3D GÖZLÜKLE OYNAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER TÜRKÇE OLARAK AÇIKLANMIŞTIR.AYRICA AÇIKLAMALI VİDEOLAR İLE KOLAYCA AYARLAYABİLECEKSİNİZ .

<< 3D SET İLE GÖNDERİLECEKLER >>
- 1 ADET 3D İZLEME GÖZLÜĞÜ
- İZLEMEK İÇİN GEREKLİ PROGRAM VE AÇIKLAMALARIN YER ALDIĞI CD
- CD İÇERİSİNDE ÖRNEK 3D VİDEOLAR VE 3D RESİMLER BULUNMAKTADIR

- HEDİYE : 3D FİLMLER VİDEOLAR VE DAHASI...

3-BOYUTLU-FILM-CEVIRICI-3D-GOZLUK-SETI__21343025_0.jpg

FİYAT SADECE 20 TL

xxmenom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba kardeş ben bu setten istiyorum.

Sen bana kargoyla bu ürünü gönder mal elimde olunca ben de sana parayı gönderirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi