İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 gün devamlı oyun oynadı öldü !!

scki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gun ne oynadın be abı .s.S

Çin'li bir oyun bağımlısı 3 gün oyun oynadığı koltuğundan bir daha kalkamadı!

Çin'de 30 yaşındaki bir oyun bağımlısı, oyun oynamak için girdiği internet kafeden 3 gün boyunca çıkmadı. 24 saat hizmet veren Çin'deki internet kafeler, oyun bağımlıları için cazip bir mekan olarak görülüyor. 3 gün boyunca hemen hemen hiç uyumayan, hareket etmeyen ve çok az beslenen adam, internet kafede komaya girdi ve yapılan müdehalelere karşın hayatını kaybetti.
bagimlilkorta.jpg

Ancak ölümün sebebi henüz kesinleşmiş değil. Polis çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca adamın son zamanlarda oyunlar için harcadığı miktarın da 2,000 TL'ye vardığı söyleniyor. Çin'de her geçen gün artan internet bağımlılığı, ülkeyi bazı önlemler almaya zorlamış. Bu bağlamda şuan ülkede bu hastalıktan kurtulmak için kamplar dahi kurulmuş durumda.

Kaynak

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Türkiyede de bir tıp öğrencisi yanlış hatırlamıyosam 9 saat hiç yerinden kalkmadan ders çalıştığı için vefat etmişti, onda kan dolaşımı ile ilgili bir sorun olmuştu galiba.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 gun ne oynadın be abı .s.S

Çin'li bir oyun bağımlısı 3 gün oyun oynadığı koltuğundan bir daha kalkamadı!

Çin'de 30 yaşındaki bir oyun bağımlısı, oyun oynamak için girdiği internet kafeden 3 gün boyunca çıkmadı. 24 saat hizmet veren Çin'deki internet kafeler, oyun bağımlıları için cazip bir mekan olarak görülüyor. 3 gün boyunca hemen hemen hiç uyumayan, hareket etmeyen ve çok az beslenen adam, internet kafede komaya girdi ve yapılan müdehalelere karşın hayatını kaybetti.
bagimlilkorta.jpg

Ancak ölümün sebebi henüz kesinleşmiş değil. Polis çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca adamın son zamanlarda oyunlar için harcadığı miktarın da 2,000 TL'ye vardığı söyleniyor. Çin'de her geçen gün artan internet bağımlılığı, ülkeyi bazı önlemler almaya zorlamış. Bu bağlamda şuan ülkede bu hastalıktan kurtulmak için kamplar dahi kurulmuş durumda.

Kaynak

evet çinliler gerçekten oyun bağımlısı bu habare benzer bi haber daha vardı çinde bir ögrenci odasına kapanıyor ve 2 gün hiç çıkmıyor ac susuz oyun oynuyor ve en sonunda beyin fonksiyonları durmus ve malesef ölmüş inanılmaz şeyler bunlar bi hayat nasıl bitiyor hayret dogrusu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
ben ölmedim 1.5 gün oyunda kaldım black ops kastım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5