İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 saniyelik reklam İzleyerek Para kazan Ödeme Garantili

ggitsem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neobux

Nedir?
Neobux Yabancı siteler içerisinde güvenilir ve ödeme yapan bir PTC ( Paid To Click ) Sitesidir.Sistemin çalışma prensibi tıklama ve online açılan reklamları izleme üzerine kurulu.

Neobux a üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece açılan reklamları tıklamak ve kazancınızı daha fazla arttırmak için alt üyeniz olması..Üye bulmakta zorlanıyorum diyorsanız bunun içinde bir çözüm var.Referans üye kiralayarak kazancınızı katlayabilirsiniz.Nebux'ta olabilecek hertürlü alternatif düşünülmüş ve sistem geliştirilerek diğer PTC sitelerden ayrı bir konuma yerleşmiştir.

Ödeme sistemi olarak ta paypal ,alertpay ve daha farklı sistemlerle çalışması işlerin ilerlemesi ve kolaylığı açısandan çok memnun edici. 2 $ gibi bir para ya ulaşınca ödeme talep edebiliyorsunuz.Bunun yanında premium (golden,ultimate vb.) üyeler için ek özellikler mevcut.Neobux Türkçe forum alanı mevcut 32 reklam tıkladıktan sonra neobux forum alanına katılabilir gerekli yardımları alabilirsiniz...

Neobux ödeme kanıtlı bir sitedir ki zaten bende paramı neobuxtan çekiyorum hiçbir sıkıntı yaşamadan

Refimden üye olursanız sevinirim. Sadece bana katkı sağlayacaksınız. Size zararı olmayacak hem öte yandan benim refimle üye olmasanız dahi site sizi bir bakasına ref olarak vericek yani mutlaka birinin refi olucaksanız

bunun haricinde benim ref imle üye olan arkadaşlara 7*24 saat yardım edicem site içersinde Adprize mini jop neopoint neocoins le nasıl para kazanabileceğinizi ve aklınıza gelen gelmeyen her konuda yardımcı olucam sistemde zaten benim refim olanların adı yazıyor. mail adresim ggitsem hotm com ekleyin.
forumda yeni olduüum için link veremiyorum ekleyin görüşelim

Etiketler:
İnternetten para kazanma ptc siteleri ödeme garantili

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5