İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış 3 siteden link alımı yapılacak

yasamca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 siteden 3 katagorime ayrı ayrı link alınacak ister 3 aylık ister 1 aylık satış yapın linkler ömürlük olınacak aylık yada 3 aylık farketmez link satanlar dan istenen şartlar pr önemli değil günlük hit en az 5000k tekil ve link alınacak sitelerin katagorileri 1. kadın- bakım giyim moda olabilir 2. sağlık sitesi 3. olarak genel içerikli blog olabilir
bu sitelerden herhangi birine sahipseniz
iletişim içim ö.m atabilirsiniz yada konu altına yazabilirsiniz dandik siteler yazmasın fiyatlarda da uçmayalım söylediğim gibi footerda link alıcaz siteyi satın almayacaz

yasamca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam cevap atamadım 5 mesaj istiyor burdan yolluyorum cavabımı
Hocam tşk ederim ücretiniz çok çok makul yani bedava gibi birşey fakat ben alacağım linklerin silinmesini istemiyorum. Şimdi sizinle anlaşırız linki ekletiriz 3 ay sonra iletişime geçemeyiz unutulur birşey olur link silinsin istemediğim için 3 tane link alacam 2 si katagorilerime 1 tanesini ana sayfaya ve sürekli bu 3 arkadaşla düzenli olarak görüşüp ödemelerini yapıcam varsa bildiğiniz kadın veya sağlık sitesi en az 5k tekil hit istiyorum pr önemsiz kolay gelsin

atamyrat17021994

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam cevap atamadım 5 mesaj istiyor burdan yolluyorum cavabımı
Hocam tşk ederim ücretiniz çok çok makul yani bedava gibi birşey fakat ben alacağım linklerin silinmesini istemiyorum. Şimdi sizinle anlaşırız linki ekletiriz 3 ay sonra iletişime geçemeyiz unutulur birşey olur link silinsin istemediğim için 3 tane link alacam 2 si katagorilerime 1 tanesini ana sayfaya ve sürekli bu 3 arkadaşla düzenli olarak görüşüp ödemelerini yapıcam varsa bildiğiniz kadın veya sağlık sitesi en az 5k tekil hit istiyorum pr önemsiz kolay gelsin
pm atılmıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5