İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3 soru-Yardımlarınıza muhtacım...

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
nasıl insanlarsınız yahu şaşırıyorum size, herkes sadece kendisi için, çıkarı için yaşadığını düşünün neyse ...

Sayın üstadlar...

1) above5cent' den ödeme alan, yorumları olan varmı?
2) zamanlanmış mail açıkken başka bir sayfaya login olmak hile olarak mı kabul ediliyor
3)aynı bilgisayardan aynı günde birden fazla kayıt olma durumunda iki hesabıdamı, yoksa ilkinden sonrakileri mi iptal ediyorlar

Saygılar...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi dostum aynı ip kodundan blli aralıklarla başka kişileri üye yapabilirsin fakat her site için ayrı şart var,kimisi 15 dakika kimisi 20 dakika belli olmuyor,kimisi ise 1 saat ara olmasını şart koşuyor,aksi halde hile sayılıyor,ben sana yardımcı olayım,email okuyarak para kazandıran firmalara ben pek üye olmuyorum,fakat siteyi 15 gün içinde hem ingilizce hem de türkçe olarak yapacağım,içeriğini tamamen yenileyeceğim,ozaman bana email okuyarak para kazandıran firmalara üye olduysan onların linkini gönderirsin,bende sitemde benimkilerin yanında yayınlarım,üye olacakları zaman senin veya benim linklerimden herhangi birine tıklayarak üye olabilirler.destek için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.. http://spezialreporte.de/blackbook/?9470

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
Her şeyden önce teşekkür ederim...

1)Hile yapıldığı taktirde hesabı hemen mi siliyorlar yoksa silmiyerek sırtımızdan para kazanmaya devammı ediyorlar?

2)Hangi para kazandırma yöntemlerine güveniyorsun?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen hemen her şirket hesabı silmiyor ve sizin üyelerinizden kazanmaya ve kendi raklamını yapıyor,yani şu kadar üyem var falan,genelde auto payout türü şirketlerin hilesi yok,çünkü bunlar e-gold ile ödeme yapıyor ve okuduğunuzdan sonra istemeniz durumunda para hesabınıza geçiyor,çek ile ödeme yapan şirketlerde çok dikkatli olmak lazım,her türlü para kaanma işinde düşük ödeme limtli olanları seçin,çünkü bunları kısa sürede doldurursunuz ve eğer paranız ödenmezse vazgeçersiniz.yerli programları tercih ediniz,çünkü bunlar % 90 oranında güvenilir,mesela lek var yani link ekle kazan,eklediğiniz her link için 50.000 tl kazanırsınız ve paranız 50 milyon olunca para hesabınıza yatar.portallarda her gün yeni siteler ile ilgili siteler var,örneğin günde 10 site ekleseniz,ayda 300 tane yapar ve yaklaşık 3 ayda çok rahat limiti doldurursunuz,alt üyelerinizdende 4. seviyeye kadar kazanabilirsiniz,üye olmak için linke tıklayıp üye olabilirsinzi. http://www.arama.cc/Aff_Uye.asp?ref=62616 ,başka ebilgi var fakat 1 aydır email göndermiyorlar,b,irde yeni tiklakazan var her gün 3-5 linke tıklayıp ve 4-5 arama yapıp 5-6 cent kazanır ve yaptığınız her üye için 3 cent kazanırsınız,üye olmak için tıklayabilirsiniz. http://www.tiklakazan.tk/?refid=krake .. başka sorun olursa belirtebilirsin,her konuda yardımcı olurum saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi