İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3. Yıla Özel Reseller hosting | cPanel / WHM - cLoudLinux - Softcolous - Haftalık Yedekleme - ŞOK Fiyatlarla

PARLIAMENT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
logo.png

Oluşturduğumuz yeni sunucudan SSD Kalitesinde hızlı, güvenli ve yedekli olarak sitelerinizi barındırıyoruz!

SSD Diskin Avantajları?

1- Siteleriniz daha hızlı açılır.
2- Daha hızlı rastgele erişim süresi.
3- Daha iyi mekanik güvenilirlik.
4- Daha kararlı performans
5- Dosyalara erişim hızı çok yüksek.

YEDEKLEME : Tüm sunucularımız olası disk arızaları ve sistemsel sorunlara karşı Firmamıza ait Backup sunucusuna 3 günlük olarak yedeklenmektedir.
Ayrıca sunuculardaki yedekler periyodik olarak haftalık olarak bilgisayarımıza ve Harici backup diske kopyalanmaktadır.

WEB SİTERİNİZİ TAŞIYORUZ! : Satın Alınan Standart - Silver - Profesyonel Paketlerde 5 Sitenizi Taşıyoruz! Limitsiz Paket Satın Alma İşlemlerinde 10 Site Taşıma İşlemleriniz 10 Sitenizi ÜCRETSİZ Olarak Taşıyoruz!

pozellik.png

Referanslar

Firma Bilgileri:
BiL-MER Bilgisayar Teknolojileri
Adres: Yıldıztabya mh. inkilab Cd. No:33 G.o.paşa /ist
TEL: 0 850 304 28 37
Email: [email protected]
Web Site : www.rombilisim.com
Ys Belge : BTK Yer Sağlayıcı Yeni Listesi
Vergi No : 0070087083 / vergi dairesi : g.o.paşa

BAZI REFERANSLARIMIZ

Güzel bir kampanya. Ben şu anda kullanıyorum, firmadan memnunum.

Bir adet reseller alındı. Çok iyi bir arkadaş her türlü konuda yardımcı oldu saolsun.

bir adet alındı ve yardımları için teşekkürler arkadaşa...

1 adet spariş geçtim.

Almış olduğumuz bir adet reseller pakedi için göstermiş olduğunuz anlayışınız ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Tereddüt ile yaklaşmayın, oldukça güvenilir birisidir kendisi.

1 tane ben 1 tane arkadaşim için alıyoruz

Sipariş geçiyorum hemen :)

1 adet Reseller Alındı, inşallah kazasız belasız 1 yıl geçiririz. Güvenilir ve ilgili bir arkadaştır.

arkadaşla gece 3 gibi tam 26.08 dk konuştuk cidden çok iligli birisi anında hizmetimi aktif ettiler.

Bir adet reseller alındı. Yeni kullanıyorum detayları yazacağım..

1 adet sipariş verildi.

1 adet sipariş verildi. İlgi ve alaka üst seviyede..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi