İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%30 mirasçı ne diyor tam olarak bu?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hi,
Pardon me for not having the pleasure of knowing your mindset before making you this offer and it is utterly confidential and genuine by virtue of its nature. I write to solicit your assistance in a funds transfer deal involving US$ 3.5M.This fund has been stashed out of the excess profit made last year by my branch office the International Commercial Bank which I am the manager.

I have already submitted an approved end of the year report for the year 2007 to my head office here in Accra-Ghana and they will never know of this excess. I have since then, placed this amount on a Non-Investment Account without a beneficiary.

Upon your response, I will configure your name on our database as holder of the Non-Investment Account. I will then guide you on how to apply to my head office for the Account Closure/ bank-to-bank remittance of the funds to your designated bank account.

If you concur with this proposal, I intend for you to retain 30% of the funds while 70% shall be for me.
Kindly forward your response to: [email protected]

With Regards,
A....... A....

%30 unu bana %70 ni kendine alacakmış sanırım mirascı felan yapacakmış ama tam olarak ne demek istediği anlamadım, bu saçmalığı tam anlatabilecek varmı ?
( meraktan ne olduğunu bilmek istiyorum valla kriz zamanında %30 da yeter :p )

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Para transferi anlaşması diyor. 2007 yılında yıllık raporun sonu herneyes onu gödermişsiniz. Öyle bişeyler fazla yabancı dilim yok ama anladıgım bu. :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Diyoki kara para aklıycaz, yakalandığımızda tüm suçu üzerine atabileceğimiz enayi arıyoruz. Yakalanmazsak %30u senindir.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nitelikli dolandırıcılık, "spam olarak işaretle" :)

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hatirladim bu arkadasi :) Bunun Nijerya'da birde yakin zamanda vefat etmis petrol zengini babasi vardi, miras kalan parasi bankada bloklanmis, bu yuzden senden benden yardim istiyordu bir ara. Allah rizasi icin 10bin dolarlik masraflarini gonderip, parayi yurtdisina kacirinca babalarinin hayrina bize uc, bes milyon dolar atacaklardi.

Yazik adamcagiza surekli basina birsey geliyor. Bak bu seferde zimmetine gecirdigi parayi kacirmak icin 1 milyon dolar vermek zorunda kaliyor. Vah, vah, tuh, tuh. Yardim etsek mi acep?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bula bula beni mi buldu zaten krizdeyim
"naşşş" diye cevap verim bari anlarsa ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5