İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300 TL Paypal

Alzheimer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 300 TL paypal bakiyesi alacam ödeme havale veya eft ile olacaktır.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
[MENTION=59652]a.IŞIK[/MENTION] merhaba, endişenizi anlıyorum fakat ortada bir şey yokken sırf ödeme işlem öncesi yapılmadı diye insanlara "dolandrıcı" demek yanlış. Kaldı ki böyle bir durum ortada bile yokken kişinin iletişim bilgilerini yayınlamakta uygun olmaz. Miktar yüksek olduğu için kişi öncesinde parayı göndermemiş olabilir. Örneğin ben sizinle ticaret yapsam öncelikle paypalı alıp sonrasında ödeme yapacağımı söyleyebilirdim bu benim dolandırıcı olduğumu göstermez. Ticaret sayısı düşüktür, yeni üyedir vs. diye güvenmezseniz anlarım fakat o zaman ticaret yapmayın bu şekilde zedeleyici konuşmanın bir mantığı yok. Konudaki mesajları yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak adına siliyoruz, iyi forumlar. :)

Alzheimer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[MENTION=59652]a.IŞIK[/MENTION] merhaba, endişenizi anlıyorum fakat ortada bir şey yokken sırf ödeme işlem öncesi yapılmadı diye insanlara "dolandrıcı" demek yanlış. Kaldı ki böyle bir durum ortada bile yokken kişinin iletişim bilgilerini yayınlamakta uygun olmaz. Miktar yüksek olduğu için kişi öncesinde parayı göndermemiş olabilir. Örneğin ben sizinle ticaret yapsam öncelikle paypalı alıp sonrasında ödeme yapacağımı söyleyebilirdim bu benim dolandırıcı olduğumu göstermez. Ticaret sayısı düşüktür, yeni üyedir vs. diye güvenmezseniz anlarım fakat o zaman ticaret yapmayın bu şekilde zedeleyici konuşmanın bir mantığı yok. Konudaki mesajları yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak adına siliyoruz, iyi forumlar. :)
Teşekkür ederim anlayışınız için ben gerekli açıklamayı merak eden üyelere yaptım zaten gerçekten terbiyesizliğin manası yok burada bir topluluk içinde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz abartmaya gerek yok herkese iyi forumlar diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5