İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3000 hitli download sitesi satılık

Z

Zion

Misafir
Adres:
http://www.indirdownload.org
Page Rank:0
(Site 2 aylık, dolayısıyla pr 0)

Minimum fiyat: 300 YTL

EK:
Hemen al fiyatı:
1000 YTL

Günlük hit: 3000 + (Tamamı arama motoru hiti)
Kaynak:
http://extremetracking.com/open;unique?login=indirsh

Banlı olduğu arama motoru ve sponsor yok.
Sitede ejder'in dağıttığı download scripti ve veritabanı kullanılmıştır ama sonradan eklenen pek çok program da mevcut.

Site tüm içeriğiyle satılık. İsteyen olursa bir süre daha host etmeye devam edebilirim.

Açık artırma 14 Ekim (Pazar) saat 22:00 gibi sonlanır.

Siteyi acil para lazım olduğu için satıyorum. O yüzden "alayım ama parasını şu gün vereyim" tarzı tekliflerde bulunmayınız. Paranın tamamını 15 Ekim p.tesi günü eft ya da banka havalesi ile ödeyebilecek kişiler teklif versin.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Banka bilgilerinizi email adresinizi ver iletmeniz gereken varsa diger detaylari pm olarak gonderiniz. Satamazsanız 300 YTL'e alıcıyım.
Acık arttırmadan vaz gecerseniz direk satmak istersenizde alıcıyım.

Z

Zion

Misafir
Banka bilgilerinizi email adresinizi ver iletmeniz gereken varsa diger detaylari pm olarak gonderiniz.

300 YTL hemen al fiyatı değildir. Öncelikle teklifinizi yapınız veya 300 ytl'nin üzerinde tatmin edici bir fiyat varsa aklınızda PM ile teklif ediniz. Eğer kabul edebileceğim bir rakam olursa diğer detayları gönderirim. Ama onun dışında 14 ekim saat 22'ye kadar site açık artırmadadır, en yüksek teklif verene satılacaktır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Mesajimda duzeltmeler yaptim o ara okuyamadiniz sanirim.

Z

Zion

Misafir
Şu an PM ile gelen son teklif 350.

Sanırım bir "hemen al" fiyatı belirlemeden konu açıklığa kavuşmayacak. O yüzden "hemen al" fiyatı da yazıyorum:
1000 YTL veren varsa açık artırmayı sonlandırıyorum.

Sitenin artan hitinin artış eğiliminde olması ve iyi bir backlink çalışması yaparak bu daha da artırılabileceği dikkate alındığında oldukça düşük bir fiyat. Lakin dediğim gibi; paraya ihtiyacım var.

Z

Zion

Misafir
PM ile gelen son teklif: 370

bir de not düşmek istiyorum;
Arkadaşlar; eğer "hemen al" fiyatı teklif etmeyecekseniz PM ile teklif göndermeyiniz. Açık artırmanın fiyatı yükselmesin diye yapıyorsunuz bunu biliyorum ama bu etik değil. Almak isteyen buraya teklifini yazsa daha doğru olmaz mı? Sorularınız varsa elbette PM atabilirsiniz.

Z

Zion

Misafir
Hemen al 500 ytl arkadaşlar. satışı riske etmek istemiyorum, o yüzden indirdim.

Z

Zion

Misafir
Site hemen al fiyatından satılmıştır.
İlgi gösteren herkese teşekkürler.

Z

Zion

Misafir
neyin etik olup neyin etik olmadığı konusunu tartışacak değilim. bu satış usulü bu forumda ilk kez olmuyor.
etik olan şey daha fazla edecek açık artırmayla satılan bir siteye ilgili topic altında teklif vermek yerine, fiyat artmasın diye PM ile teklif vermek değildir herhalde. (sizi kastetmiyorum, siz topic altına da yazmıştınız ama PM ile çok fazla teklif geldi)
Düşünün ki 10 kişiden birisi bu yolu izliyor; siz olsanız ne yapardınız.
Ki size o PM'leri söyleyeyim:
"Ben 460 veriyorum ama topiğe yazmayın, artırmayı takip edeceğim"
Bu tip PM'ler açık artırma için ne kadar etikse bu da o kadar etik.
Tabi ki başkalarının suçunu bir başkasından tahsil etmek de doğru değil ama sürekli bu tip teklifler aldıktan sonra insan ister istemez bitsin bu işkence diye konuyu hemen bağlamaya çalışıyor.
Yine de takip eden ve son fiyatı kaçıran herkesten özür dilerim.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet ben yarın bakıp para veren arkadaşın hemen ustunu verecektım kı size 400 verim demiştim sizde sadece 1000 hemen satış yapabilirim demiştiniz neyse tiryakinin dediği gibi nasip değilmiş... hayırlısı olsun site satan içinde alan için de

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklif geldiği halde hemen al fiyatının yarıya düşürülerek hemen satılması yanlış bir davranış. Bu satıcı için benim gözümde olumsuz bir puan.
Sıcak parayı görünce bazı arkadaşlar dayanamıyor. Birkaç kez banada denk gelmişti alışverişlerimde. Site hemen al fiyatından satıldı yazarız ama sen şu fiyatı verirsin olur biter gibisinden. Bu durumlar zaten görünüyor. Şekil this. Siteyi almak niyetim vardı ama teklifleri takip ediyordum. Nasip değilmiş ama 500'den fazlaya satılabilirdi site. Hayırlısı olsun, herkes açısından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5