İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

30K site ne kazandırır.

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 30K siteden adsense alternetif olarak diğer reklamlardan ne kazanabilirim tahmini olarak. Gittigidiyor , adtech veya diger alternetif reklamlar. pop up vs ?

yorumlarınızı bekliyorum.

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güldürme beni :))

adsneseden rahat gunluk 150 usd geliyor ama ban söz konusu oldugu zaman alternetif olarak ne reklamı sunabilirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Türk firmaları elinin tersiyle itmelisin, vizyonu geniş tut, adbrite falan kullan, LinkZ işini iyi yapıyor gibi denemende fayda var, mynet adclick var, site içeriğine göre de reklam alabilirsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
aylık 100 150 garantı kazanırsın

Hocam hangi standarda göre yazdınız acaba bunu?

hiç 30k hit almasak, 150 usd ye inancaz da :)

İçerikleriniz aynı mı ki sizin gelirinizde aynı olsun? İngilizce forex yada doğum kontrol,sağlık sitesi açtınızda mı kazanamıyorsunuz 30 k hite? Daha sitenin adını bilemden neye göre yorum yapabiliyorsunuz acaba hocam? Eğer bilmiyorsanız, google içeriğe göre reklam sunar, belli başı reklam verenler haricinde her sitede farklı reklam çıkar, ve her reklam farklı kazandırır.

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam hangi standarda göre yazdınız acaba bunu?

İçerikleriniz aynı mı ki sizin gelirinizde aynı olsun? İngilizce forex yada doğum kontrol,sağlık sitesi açtınızda mı kazanamıyorsunuz 30 k hite? Daha sitenin adını bilemden neye göre yorum yapabiliyorsunuz acaba hocam? Eğer bilmiyorsanız, google içeriğe göre reklam sunar, belli başı reklam verenler haricinde her sitede farklı reklam çıkar, ve her reklam farklı kazandırır.

gunluk 20-30k hitli site ile bende 100 usd civarında kazanıyodum, sonunda ban yedim!

30k hit ile 150 usd kazanıyosan bikac tane daha site ac!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5