İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

31.Ağu.2005 - Kazançlar...

M

Metalirik

Misafir
100 doları geçemeyenler ödeme geçmişine böyle hesaplarınız geçtimi? :D
Bugün ben yeni gördüm de ama bununda bir anlamı yok sanırım değil mi? Yada buraya geçerken aylık olarak istatistiklerimizi bakılıp kontrol sonrasımı geçiyorlar yada otomatik bir sistem mi ;)

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip konular daha onceden forumda konusuldu isterseniz bir arama yapmayi deneyin.

Her ay " Sizin cekiniz kesildi mi ? ", " kargonuz geldi mi ", " hesaplar kesildi mi ? " gibi sorular soruluyor. Daha dogrusu sorular degil konular aciliyor. Bunlarin gereksiz oldugunu dusunmekteyim. Odeme kisminda odeme yazmis ise odemeye gecmistir. Ay sonunda yakin ( 22-26 arasi ) da cekiniz kesilir.

Saygilar.

M

Metalirik

Misafir
Sorumu anlamamışsın. Ben ödeme ile ilgili bir soru sormadım ki :)
Sadece aylık gelirler kazanç olarak haneye geçiyor bu otomatik bir sistemlemi yoksa hesaplar incelenip(hile vs. için) mi geçişi onaylanıyor o kısma geçişi gibi bir soru sormuştum.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaplar 1 gün değil o ay kaç gün çekiyorsa o kadar gün inceleniyor.. Bir sorun olmadığı taktirde, öğrenmek istediğin buysa evet Otomatik hesaba işleniyor bloklar halinde..

İyi paylaşımlar..

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım ta olarak sorunu anladiysam :rolleyes:
hesaba bulundugun ayin son haftasi ile 1 sonraki ayin ilk haftasi kazanclara geciyor yalniz bu parayi alacaksin demek degil
100 dolari asmis ise hesabin yaklasik 1 ay icindede odeme yaziyor ve kabul ediliyor.tamam :cool: @Metalirik

M

Metalirik

Misafir
Lord Yengeç arkadaşım, galiba ben o kadar karışık yazmışım ki gene :) Sende anlamamışsın

----------
Hesaplar 1 gün değil o ay kaç gün çekiyorsa o kadar gün inceleniyor.. Bir sorun olmadığı taktirde, öğrenmek istediğin buysa evet Otomatik hesaba işleniyor bloklar halinde..

İyi paylaşımlar..
-----------
Olarak Majestic cevapladı, Otomatik hesaba işlenip işlenmediğini merak etmiştim ay sonu birikenlerin cevapı aldım, ilgin için teşekkürler ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi