• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

33 Yeni Örümcek Türü Bulundu

kayra_tic

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
17 Mart 2012
Mesajlar
511
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
39
Şube
Kayseri
136 Aydır Üye
Amerika’da Auburn Üniversitesi araştırmacıları 33 yeni tür örümcek bulduklarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre yeni türler Amerika’nın güneybatısında bulundu. Araştırma grubunun başkanı Professor Jason Bond, özellikle ABD’de bu kadar yeni tür bulunmuş olmasından büyük heyecan duyduğunu belirtti.

Yeni bulunan bu türlerin bir diğer ilginç yanları ise isimleri… Araştırma grubu başkanı Bond örümceğin bir tanesine kızının ismini verdiğini açıklarken bir başka örümceğe ise Obama isminin verildiğini belirtti. Tam adıyla ’Aptostichus barackobamai” olan örümceğe bu ismin verilme nedeni ise Obama’nın örümcek adama duyduğu hayranlık olduğu açıklandı. Konu hakkında henüz Obama’dan bir yanıt gelmedi.

KAYNAK
 

omerkardesler

Şen Üye
Bilgiler
Katılım
22 Aralık 2012
Mesajlar
42
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
37
127 Aydır Üye
Bu örümcekler çok ilginç varlıklar ya çok değişik türleri var gerçekten..
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst