İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

340 Yorum = 15 TL (Wordpress)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Daha önce buark9 ile beraber çalışmıştık. Kendisine işine gösterdiği özenden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

İlgili link : http://forum.iyinet.com/insan-kaynaklari/165273-300-yorum-karsiliginda-15tl.html

Şimdi yeni bir çalışma için yeni bir arkadaş arıyorum.

Wordpress sitesi için 20 yorum / gün şeklinde toplamda 340 yorum yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

İçerik konsepti ile ilgili bilgi ilgilenen arkadaşa detaylı bir şekilde verilecektir.

Bu şartlarda (17 günlük bir çalışma) düşünen varsa konu altından ya da pm ile ulaşabilir.

Dikkat :

Ödeme Paypal aracılığı ile iş bitiminde yapılacaktır. Öncesinde ödeme yapmayacağım.

Yorumlar 2-3 cümleden oluşan, konu ile ilgili ve anahtar kelime içeren yapıda olacaktır.

Bu şartlarda çalışmak isteyen varsa konu altından ya da pm ile bana ulaşabilir.

Teşekkürler..

brkbrkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır değil. Ne demek istediniz anlamadım ama herneyse pm bekliyorum. :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Daha önce buark9 ile beraber çalışmıştık. Kendisine işine gösterdiği özenden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

İlgili link : http://forum.iyinet.com/insan-kaynaklari/165273-300-yorum-karsiliginda-15tl.html

Şimdi yeni bir çalışma için yeni bir arkadaş arıyorum.

Wordpress sitesi için 20 yorum / gün şeklinde toplamda 340 yorum yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

İçerik konsepti ile ilgili bilgi ilgilenen arkadaşa detaylı bir şekilde verilecektir.

Bu şartlarda (17 günlük bir çalışma) düşünen varsa konu altından ya da pm ile ulaşabilir.

Dikkat :

Ödeme Paypal aracılığı ile iş bitiminde yapılacaktır. Öncesinde ödeme yapmayacağım.

Yorumlar 2-3 cümleden oluşan, konu ile ilgili ve anahtar kelime içeren yapıda olacaktır.

Bu şartlarda çalışmak isteyen varsa konu altından ya da pm ile bana ulaşabilir.

Teşekkürler..

ben teşekkür ederim sağolun :)
retrospektif ile çalışabilirsiniz arkadaşlar ödeme de falan sorun yaşamazsınız bende kendisine teşekkür ediyorum güzel yorumu için :)

yusufu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ata arkadaş gibi benimde referansım yok , isterseniz deneyebiliriz.Memnun kalmazsanız parayı vermezsiniz.

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Hocam zaten post işiyle uğraşıyorum fiyat ilgimi çekti açıkçası isterseniz görüşelim...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar retrospektif te kesinlikle ödeme sorunu yaşamazsınız ben yaşamadım hala da yaşamıyorum kesinlikle çalışabilirsiniz

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
arkadaşlar retrospektif te kesinlikle ödeme sorunu yaşamazsınız ben yaşamadım hala da yaşamıyorum kesinlikle çalışabilirsiniz

Şuanda yorumları atmaya başladım.Çalışıyorum şuanda günde 20 post olarak.Parayı işin sonunda alacağım ama güvenilir biri olduğunu hissettiriyor.

Teşekkür ederim :) Bunları duymak gerçekten çok hoş.

Nette olmadığım için biraz geç yazabildim, "ata350" ile anlaştık.

İlgilenenlere teşekkürler.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sorun

Ben Sana 10 Kere Mesaj Gönderdim Bana Dönmedin.

İnsan Geri Döner....

1 Hafta Oldu Göndereli Pm'Den Görüşelim........

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şuanda yorumları atmaya başladım.Çalışıyorum şuanda günde 20 post olarak.Parayı işin sonunda alacağım ama güvenilir biri olduğunu hissettiriyor.

arkadaşla benle çalıştım ödeme de en ufak bir problem olmadı için rahat olsun ödeme de sorun olmaz diyorum ya bende en ufak bir sorun olmadı yani ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5