İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 35 Do Follow Edu Gov Link Paketi Çok Uygun Fiyata

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR güncellenmesinin beklendiği gelecek ay için hazırlı yapmanız gerekmektedir. Sunacagımız backlink paketiyle istediğiniz PR değerini alabilirsiniz.
Pakette bulunan sitelerin PR değerleri:

PR6 = 1 Adet
PR4 = 9 Adet
PR3 = 11 Adet
PR2 = 12 Adet
PR1 = 2 Adet

Tamamı dofollowdur. Tek kelime kabul edilir. Çalışmayı teslim etme süresi en geç 1 gündür.

Paket sadece 30 TL dir.

Ödeme: Misli ve Akbank'tır.

Detaylı bilgi için PM isteyebilirsiniz.

macalsoft

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam merhaba bütün sitlerinizden tanıtım yazısı almak istiyoruz.Lütfen pm atın.

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siteleri pm atarmısın bir de 3 aylık uygun bir fiyat istiyorum hepsi için anlaşabiliriz.

macalsoft

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam daha önce görüştük mü bilmiyorum bütün sitlerinizden 5Tl den tanıtım yazısı alabilriiz.
Makaleleri biz veriyoruz özgün 300 kelimelik içerisinden 2 adet link çıkışı olacak süresiz uygunsa lütfen pm atın.

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam daha önce görüştük mü bilmiyorum bütün sitlerinizden 5Tl den tanıtım yazısı alabilriiz.
Makaleleri biz veriyoruz özgün 300 kelimelik içerisinden 2 adet link çıkışı olacak süresiz uygunsa lütfen pm atın.

İlgili pm yollanmıstır.

VayAlem

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Özeline bakacakmısın Biwebmaster?

Kardes özel atiyoruz cevap vermiyorsun. Dün gündüz iş verdik sana akşam raporu teslim edecektin etmedin. Bugünde yaziyoruz yaziyoruz cevap vermiyorsun. Problemmi var?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5