İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

35 Lira Paypal Bozdurulacaktır ACİL

Bityavrusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba günaydın herkese.
35 lira paypal bozdurulacak, vakifbank veya enpara hesabıma HAVALE yapılması gerek eft değil. bugün geçmeli elime para.
Komisyon belirterek bana göndericeğiniz net parayı belirten pm atın, skype adresinizde yazsın içinde

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba günaydın herkese.
35 lira paypal bozdurulacak, vakifbank veya enpara hesabıma HAVALE yapılması gerek eft değil. bugün geçmeli elime para.
Komisyon belirterek bana göndericeğiniz net parayı belirten pm atın, skype adresinizde yazsın içinde

düzenleme: skype adresi üzerinden işlem yapılması yasaktır, ilk uyarınızı aldınız tekrarı halinde forumdan 1 ay süre ile uzaklaştırılacaksınız.

Bityavrusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

düzenleme: skype adresi üzerinden işlem yapılması yasaktır, ilk uyarınızı aldınız tekrarı halinde forumdan 1 ay süre ile uzaklaştırılacaksınız.

Aciliyet var, onun içinde skypetan hızlıca konuşulmalı ve karşılıklı güven sağlanmalı.Bu yüzden skype şart hocam. Kusura bakmayın, kuralları çiğnemek zorundayım :D

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aciliyet var, onun içinde skypetan hızlıca konuşulmalı ve karşılıklı güven sağlanmalı.Bu yüzden skype şart hocam. Kusura bakmayın, kuralları çiğnemek zorundayım :D

uyarıyı dikkate almadığınız ve kurallara karşı geldiğiniz için bir ay süre ile forumdan uzaklaştırıldınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5