İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

39$'dan Başlayan Fiyatlarla %100 Managed Dedicated Serverlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben dialer ile para kazananların insanlığından şüphe ederim. Adam google da arama yapıyor. Bir siteye giriyor. sorgu sualsiz dialer bulaşıyor. (internet explorer ın mallığından.Aradığı sadece bir program veya mp3 tü. Dialer bulaştıran site google da normal bir site gibi görünüyordu. )
Sonra adam milyarlarca fatura ödemek zorunda kalıyor.
Ben bu sitenin sahibinin insanlığından şüphe ederim.

T

tahtakale

Misafir
turkcerap' Alıntı:
sitemize almanda giriyor arabda ingilizde turkce yazsa onlar anlamaz?
Sen sitenin ana yayın diline bakacaksın.Siten Türkçe ise Türkçe yazacan, Japonca ise japonca yazacan.Siten de 10 dil seçeneği varsa, hepsine yazacaksın.
Dediğim gibi işinize gelmiyor...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dialer 1 dilde yazılıyor oda ingilizce kimse sizin icin ozel dialer yazmaz

T

tahtakale

Misafir
alca' Alıntı:
sizin gibiler yüzünden net iğrenç bir hal alıyor.....
Çok haklısın dostum.Ben adama sitene uyarı koy diyorum, o lafı başka yerinden anlıyor(!) her dilde dialer olmaz diyor.
programı indirin yazmayı biliyorsunuzda, yanına niye uyarı yazmayı bilmiyorsunuz? Web siten Türkçe ise yanına uyarı olarak Türkçe yazacaksın.
Tabii sen artık bunu da nerenden anlarsan ona göre yorum yap.
Neyse, umarım bu işle uğraşanların kazandıklarından çok borcu olur bu dünya da :cool:

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bırakın muhatap bile olmayın bu adamlarla! Adam olsa zaten böle bişey yapmazlar. Bizim türk internetinin içine ettiler şimdi burada kalkıp kendi aralarında kavga ediyorlar. Varsa sorununuz gidin msnden halledin kardeşim! kendinizi ve türk internetini yeterince rezil ettiniz. Fesuphanallah...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiye hatları zaten 1 seneyi geckin zamandır kapalı :) burda turkiye icin dialerden bahseden varmı?

T

tahtakale

Misafir
Dedim ya, ben nedesem sen lafı başka yerinden anlayacan.Ben sadece Türkçeden bahsetmedim! Siten hangi dilde ise o dilde yazı olarak uyarı koyacan dedim ama senin anlayışın kıt.Daha doğrusu dolandırıcılık yapmak hoşuna gidiyor.
Dediğim gibi, umarım senin gibilerin ömrü borç içinde geçer...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu başlığından farklı yerlere geldi.Herkes düşüncelerini yazdı.
Konu kapanmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5