İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3ay.org ne sitesi olabilir

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
arkadaşlar yeni aldığım www.3ay.org ile ne tür içerikli site yapılabilir boşta gördüm aldım ama ne yapacağım ile ilgili aklımda şu an bir fikir yok

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
din sitesi olabilir hani 3 aylar gibi....

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bence satmaya çalış. Uluslararası alanda iş yapabilir.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sbs ye 3 ay[2 ay ama olsun] kaldı.Bu 3 ayda ne yapmaları gerektiği hakkında bilgi veren bi blog açabilirsin

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam kur bi blog sistemi 3 aylar kocakarı takvimi vardır ona göre bundan 3 gün önce yağmur yağsa idi fındık ayı hep yağmurlu geçecekti mesela onun gibi şeyler yayınla özgü yaz annene falan sor 3 aylar nelerdir kocakarı takvimi ne annen bilmiyorsa babannen veya ananen mutlaka biliyorlardır bilgilerinden önce biraz bilgi kap ona göre araştırmalar yap yayınla arkadaşın dediği gibi eğitim hayatı diye kategori olur okullar 3 ayda bir tatil oluyor zaten onları yazarsın haberler olur okul hakkında falancı şehirde kar tatili bile olur konu olarak çok çeşitli kullanabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5