İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3D IMAX Geçerli! 5TL'den sinema biletleri.

CodeXpeRT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sinema Yeri , İl , Ve Film adı , Kaç kişi gitmek istediğinizi PM'den iletirseniz yardımcı olurum., Direk Referans kodu vereceğim . Biletinizi Gişeden alacaksınız
3D ve IMAX geçerlidir
aldığım sitenin fırsatlar sunan bir klübü var., oradan belli şeyleri tamamlayınca indirimli sinema bileti alabiliyorsunuz , 5-6 arkadaşız. hepimizin fırsatlarını kullanacağız.Elimdeki indirimler sınırlıdır arkadaşlar elinizi cabuk tutarsanız iyi olur.

Normal Bilet : 5 TL
3D - IMAX : Filme göre değişir , PM Atarsanız fıyat çıkarırım.
Forumda bulamazsanız Skype 7/24 : mehmet.6677

Güven sorunu yaşayanlar bileti aldıktan sonra ödeme geçebilir (sadece tradesi yüksek kişiler)
R1* sitesinde kurban bayramında üye oldum ve 15-20 bilet sattım.Fakat sonra bütün yeni üyelikleri sildiler. Buraya link eklemek yaska sanırım ama PM 'den konunun linkini atabilirim.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5