İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3D nesneyi web sayfasına gömmek ?

TheScorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden nokia nın sitesinde falan vardı kaldırmışlar şimdi. Telefonu sağından solundan tutup çevirebiliyorduk. Catia da böyle bir çizim yaptım bunu bu şekilde nasıl swf ye çevirebilirim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eskiden nokia nın sitesinde falan vardı kaldırmışlar şimdi. Telefonu sağından solundan tutup çevirebiliyorduk. Catia da böyle bir çizim yaptım bunu bu şekilde nasıl swf ye çevirebilirim.

Bilgiğim kadarıyla flashta 3D çizimleri direk ekleyip uygulamaya çevirme gibi yapı yok. Bunun için çok ciddi Action Script bilgisi istiyor. Tabi yanlışta biliyor olabilirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
direk flash la yapıp siteye koyuyorlarki gömme diye birşey yok

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
java script kullanırsın ama o java 3 boyutlu nesneyı nasıl yamuklastırarak oynatır bılemem
fakat web sayfası uzerındeki bır nesneye mausla hareketlık kazandırmak ıstersen java kodunu paylasabılırım

ama dedıgım gıbı sadece o nesneyı saga sola sagı yukarı oynatabılır sürükleyip istediğin yere bırakabılırsın sayfada photoshoptakı gibi yamuklastıramassın bu kodla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5