İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3dsmax-Mimari maket-Animasyon konularında hizmet veren sitenin satışı yapılacaktır.

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin şuanki PR değeri:1 fakat geçmişte PR:2 idi. Uzun zamandır ilgilenemiyorum. Sitede verilen hizmetler:

3dsmax görselleştirme hizmeti

Animasyon

Maket

3dsmax kursu

Siteden zamanında kazandığım para aldığım işlerle 1 yılda 40.000TL dir. (Şirket kurmuştum ve şirket belgeleri+fatura ibraz edebilirim)

Siteye gelen işler genelde görselleştirme, animasyon, özel ders talepleri şeklinde oluyor.

Hali hazırda 4 gün önce teklif istenen bir animasyon projesi var fakat iş değişikliği nedeniyle ilgilenemedim. Siteyi alacak kiş teklifi kendi adına verebilir.

Sitenin hiçbir ban+ceza v.b kusurları yoktur.

Tek ihtiyaç olan biraz siteye ziyareti artırıcı backlink çalışması koymaktır. Anında ilk sayfalara çıkarsınız. Çünkü şu an zaten bazı kelimelerde 2. sayfadayız. Sadece biraz seo hizmetine ihtiyaç var yoğun iş potansitelini yakalayabilmek için.

Siteyi devir alacak arkadaş, yapılan tüm işleri referans olarak alabilir. Dilerse kendi çalışmalarını da koyar. Kendisine nasıl para kazanacağı konusunda da yardımcı olabilirim.

Satış nedeni iş değişikliğidir. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Sitenin fiyatı: 3.000TL dir.

Yalnızca ciddi alıcıların özel mesajla ulaşması rica olunur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi