İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3k teknoloji sitesinde backlink almak isteyenler

tecnomedyanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle konu yanlış yere açıldı ise özür dilerim.. Arkadaşlar sitemin forum bölümünü sonunda açtım genel olarak ayarlar bitmek üzere artık tasarım ve içerik konusunda düzenlemeler yapıyor. Sitemde ayrıca site tanıtım bölümünü de açmış bulunmaktayım.

Sitemin sıralaması şu anda çok iyi ve kendi sitesine backlink almak isteyen arkadaşlar foruma üye olup site tanıtım bölümünden siteleri tanıtabilirler

Forum: www.tecnomedya.net/forum

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Öncelikle konu yanlış yere açıldı ise özür dilerim.. Arkadaşlar sitemin forum bölümünü sonunda açtım genel olarak ayarlar bitmek üzere artık tasarım ve içerik konusunda düzenlemeler yapıyor. Sitemde ayrıca site tanıtım bölümünü de açmış bulunmaktayım.

Sitemin sıralaması şu anda çok iyi ve kendi sitesine backlink almak isteyen arkadaşlar foruma üye olup site tanıtım bölümünden siteleri tanıtabilirler

Forum: www.tecnomedya.net/forum
sitene girdim üye olmak için ancak 24 saat içinde üye olduğunuz için işleminiz gerçekleştiremiyoruz yazıyor ve ben bu ıp adresinden daha önce üye olmadım benden başkada bu ip adresinden kimse üye olmuş olamaz

tecnomedyanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene girdim üye olmak için ancak 24 saat içinde üye olduğunuz için işleminiz gerçekleştiremiyoruz yazıyor ve ben bu ıp adresinden daha önce üye olmadım benden başkada bu ip adresinden kimse üye olmuş olamaz
hocam forum yeni açıldı ondan küçük sorunlar var yazılımsal. Onları düzeltiyoruz

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

hocam düzeltme yapıldı üyeliğinizi aktif edebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5