İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3OOO Mb E-Posta

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 gb olsun gmail olsun.... :)
yani ne biliyim uzantıları hep çok uzun....
ama geçen seneye kdr 6 gb bi harddisc kllandığımı göz önüne alırsak az z bişe diğil....

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
overselling yapıyorlar.. garantili, güvenilir değil bana göre. Gmail, yahoo, hotmail; tek geçin bunları :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne varki verilebilir 10 gb da verilebilir.adam uygun-değilcu degilse 10 gb i omur boyu zor doldurur mailler ile ayrica eski 1 yildan fazla mailleri de silersiniz olur biter

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O da bir şeymiş yaw... 1Tera byte ücretsiz email servisi veren yerler arzı endem ediyor artık :)
HRiders

Daha fazlası için Free Email Guide adresine uğrayabilirsiniz :)
Tabii 1TB alanı kim ne yapacak. Bu servis daha ne kadar ücretsiz kalacaki vs. türü sorular cevap bekleyen sorular :) Yine de denenebilir tabii...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o 3000 siniri hotmail,maynet,yahoo falan verecekki guvenerek kullanabilesin rahatlikla..hotmail 2500 yapmis ama bir cok arkadaslara o bile yetersiz..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar 3 cigabayt hikaye 150 mb doldu benim e maili kapattıklar.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
spam maileri incelerim ben bazen bu yuksek kapasiteler iyi bir spam mail kolleksiyonu için ideal :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5