İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3or.us Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi: www.3or.us
İstenen minimum fiyat: 7000 dolar
Domain kayıt tarihi: 10.06.2008
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel):
İhtiyaçtan
PR değeri varsa linki (opsiyonel): -
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): -
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):
Sınırsız, hey ay 200 dolar fiyat artışı olacak

Satıcının eklemek istediği notlar: Mükemmel bir domain, google da 3or olarak yapılan aratmalarda 3or.com adresi we template sitesi olarak çıkıyor yani özellikle web işleri için 3or.us mükemmel bir domain olacaktır. 3 harfli domainlerin bitmek üzere olduğu bir dönemde süper bir domain. Google a kaydı bile yok sitenizi hazırlar sıfırdan kaydedersiniz sizin istediğiniz şekilde çıkar google da. Alan arkadaşa 5 adet logo + 1 adet flash logo hediye. Kişiye özel tasarım yapılacaktır.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7000 dolar ?

bu tip başlıklara yazı yazsak satışı baltalamış olacagız , bu tip mesajaları gören insanlarda böyle domainlerin para edebileceğini sanıp gaza gelip domain regliyor , sonra bakıyor para etmiyor hemen al 10 ytl diye 500 tane mesaj acıyor sonuç bence yanlış yönlendiriyoruz gencleri :)

bu arada o domain 7dolar bile etmez

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüşüne saygım var, dediklerinin şu alıyorlar sonra satıyorlar kısmı doğru. Ama 3 harflilerin yakın zamanda biteceği de doğru :D yorum için sağol, baltalamış olmazsın eleştiriye açığım.

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 harf com olsa bile ancak o kadar eder. Bu kadar büyütme domaini. :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- domain 3 harfli değil 3 karakter
2- domain info pr v.s. kayıtları yok 10 gün önce reglenmiş
3- 3 harfler bitmek üzere değil yıllar önce bitti o yüzden 10 gün önce alamazsınız
4- domain kayıt firması yazmamışsınız
5- piyasa hakkında 1 veya 2 dk nızı ayırıp fiyat araştırması yapsaydınız 3or.us domaini için fiyat yazarken eliniz 0 rakamına basılı kalmazdı ;)
6- 7k$ a 3 karakter.com dan yaklaşık 10-20 adet 3 harf.com dan zorlanırsa 1 adet, 3 karakter.net den 800-1000 adet 3 harf.net den 5-8 adet alınırken neden com net org info biz den sonra gelen 6.sınıf bir uzantıya 7bin$ para verelim?

saygılarımla satış baltalama değildir çünkü bu konuyu satış konusu değil ama güzel düşünülmüş bir şaka olarak algılıyorum ;)

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte milletimizin herzamanki duyarlılığı :D arkadaşlar bu domain zaten satılık değil, projemde kullanmak üzere aldım. Belki 200 yıl sonra fiyatı 7000 dolar olabilir :D

yorumlara teşekkürler içinizdeki canavarı ortaya çıkardım :D sadece tepkileri merak etmiştim.

bu domain 3or Logo Design Group adına yayına girecektir.

iyi çalışmalar.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saçmalıyorsunuz kıvırmayın bence, madem satılık değil neden istenilen min. fiyat yazıyorsunuz ve domain-satış bölümüne konu açıyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5