İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 adet 468 x 60 Profesyonel banner yaptırılacak

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
4 adet içerisinde küçük resimler ve birkaç kelime yazı içeren profesyonel banner, ayrıca 4 adet 180 x 180 aynı bannerlere uygun reklam resimleri yaptıracağım. Tavan fiyatım hepsine 50 Dolar paypal ile ödeme. Banka havalesi yapamam, paypalımda biriken paraları bu şekilde değerlendirmek istiyorum. İstediğim banner lar Linkteki örnek tarzında olacak.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Size pm göndermeyi denedim olmadı. Sanırım mesaj sayınız 50 ye ulaşmadığı için pm alıp gönderemiyorsunuz veya farklı bir sebebi var. Profilimde msn adresim mevcut dilerseniz ekleyebilirsiniz. Paypal harici ödeme alternatifim olmadığını tekrar hatırlatiyim ayrıca.

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isterseniz flash olarak da hazırlarım, ancak ödemeyi Moneybookersla alırım, bir logo benden hediye.

iletişim için mesaj yollayın : [email protected]

WebEngineer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu İşi Profesyonel Yapan Bir Arkadaşım Var Adresinizi Ekledim Sizi Ona Yönlendirebilirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5