İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Harfli - Anlamlı Kısaltma - Farklı Ülkelerden Ziyaretçiler - YALNIZC

kapgan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain işini tamamen bıraktığımdan, elimdeki kullanmadığım tüm domainleri satmaya karar verdim. Aşağıdaki domain de bunlardan biri olup satışa sunulmuştur.

Ben domaini, yeni devlet üniversitesi "Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi"nin kısaltması olarak kaydetmiştim. Resmi adresi de aynı kısaltmanın "edu.tr" uzantısında bulunmaktadır.

Domaini sedoda park ettim ve Japonya, Suudi Arabistan ve Afrika'dan ziyaretçiler geldiğini gördüm. Muhtemelen o ülkelerde ya anlam taşıyan bir kelime ya da bir kurumun kısaltması.

Domainin .com,.net,.info,.de,.nl uzantıları dolu olup. .de uzantısı 999 euro ile satıştadır.

Daha 11 ay süresi olması da yaklaşık 1 yıl boyunca yenileme ücreti ödemeyeceksiniz demektir.

Domain Adı : Asbu. org
Bitiş Tarihi : 18.03.2014
Kayıt Firması : IHS
Transfer Ücreti : firma içi ücretsiz
Fiyat : 10 :tl
Özel Notlar : Domainin herhangi bir banı yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5