İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 harfli domain ederi nedir ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
yabancı forumlarda Appraisals yaptırdım 250 ile 500 $ arası teklif geldi bakalım türkiyede bu rakama ulaşabilirmiyiz :)

IUXP.COM

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ancak anlayabildin sende yahu...

(Not:Ben kpss.com sitesinin sahibine mail attım adam domin satılık değil dedi :) Fiyat bile vermedi!

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ancak anlayabildin sende yahu...

:D:D hakketn bakıyorum da Türkiye'de neden bu kadar domain için fazl para veren olmuyor yabancılar neden burada 10 YTL ise adamlar 100 YTL veriyor hala anlamış değilim fikirlerimiz mi farklı paramız mı yok çözemedim. :) neyse domain için başka önerisi olan var mı ?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
potansiyelleri farklı. biz burada 0.01 alıyoruz click için, onlar 0.1 alıyorda ondan...

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamların alım güçleri daha fazla ve çoğu bu alanda profesyonel. Klik başına da bayağı iyi alıyorlar yada kendi park sistemleri var. Çoğu da yıllardır bu işin içinde...

Kisisel görüsüme gelecek olursak; degeri $250 'yi gecmez, oda sonu XP oldugu icin ki, XP'de artik tarih oldu, malum Vista var artik...

Domain fiyatinda, alicinin istegi de cok önemli, adam mutlak alacaksa, parasi neyse verir ama reseller ise durum degisiyor tabi...

Bol sanslar

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller; senden alip baskasina yada son kullanica satan kisi; o yüzden domainin genellikle gercek degerinden daha az teklif veriyor reseller'lar...

Sonucta onlarda kazanmak zorunda... :)

DNforum'da ve namepros'ta dene bi satmayi istersen... Digitalpoint'te fazla domain muhabbeti olmuyor...

Bol sanslar...

reseller olunca durum nasıl değişiyor ?

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumdan bi arkadaş arıyordu 4 karakterli domain 500$ karşılığında ama bazı şartları vardı forumda aratırsan bulursun belkim o arkadaşı

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
XP tarih olmadı yeni pclerde 2009 a kadar XP kullanma hakkını verdi Microsoft, Türkiye için. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5