İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 harfli domainler hakkında bir soru

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, 3 harfli domainlerden sonra 4 harfli domainlerde cok iyi para etmeye basladı ve nerdeyse 4 harfli domain kalmadı.ama tabi klavyenin rasgele harflerine basarak boşta CVCV bile buluruz bu buldumuz domain para edermi? 4 harfli ama rasgele bir domain :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Şuan için pek etmez.Zaten domain piyasası ölü bu aralar.Ama dersinki ben 5 senelik kayıt yaptırcam 4-5 sene sonra satıcam.O zaman eder işte..

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
şimdi kayıt et 5 sene sonra trgy'ın yanına gel o zamana kadar iyinet şirketi baya bir büyümüş olur google gibi her gördüğünü almaya başlar :D sende iyinet ldt'ye satmış olursun :)

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irem.name kapi.name gibi birçok anlamlı domain boşta ama uzantısı .com .net .org değil bunlar ne olur peki normal domain fiyatına mı gider :)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
irem.name kapi.name gibi birçok anlamlı domain boşta ama uzantısı .com .net .org değil bunlar ne olur peki normal domain fiyatına mı gider :)
dostum özetle ticari anlamda düşünüyorsan "com" uzantısından başkasını boşver."net" ve "org" "com"'a nazaran daha düşük fiyatlar ile gidiyor.bide jenerik domain bulmaya çalış bence.şuan benim site adresim;www.msnsifrekirici.com ben googleda msn şifre kırıcı diye ararken yıllar önce aklıma gelmişti aramıştım o zaman sedo da park edilmişti.yıllar sonra düştü ve aldım.eğer uzun vadeli düşünüosan domain park sitelerindeki siteleri takip et.düştüğünde iyi para ile satabilirsin.bakma benim adres gıcıklığına :D

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ticaret amaçlı düşünüyorum ve uzun süreli değil öle cok parayada satmak icin değilim :) jenerik domain boşta var cok buldum tabi .com değil org uzantısı bir element'in domaini ama coğu uzantısı boş diye kararsızım satsam ne kadar eder fiyatı vs. diye elimde patlamasınıda istemiyorum :)

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
33 bin küsür arama var sadece diğer jenerik bir domain de kelimenin genel aylık araması 246.000 buda fazla etmez galiba :)

edit: aylık araması 45.500.000 olan bir kelime daha buldum simdi ama uzantısı name domainin ne kadar etkiler bu?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
33 bin küsür arama var sadece diğer jenerik bir domain de kelimenin genel aylık araması 246.000 buda fazla etmez galiba :)

edit: aylık araması 45.500.000 olan bir kelime daha buldum simdi ama uzantısı name domainin ne kadar etkiler bu?
sen kullanırsan iyi olabilir,hatta çok iyi olabilir ancak com değilse ticari anlamda fazla etmez

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

Hangi kelime olduğunu bi pm atsana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5