İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Karakter + Jenerik Domain

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar kısa süre önce Puttld firmasından reglemiş olduğum domaini satılığa çıkarıyorum.

Sebep : Backlink çalışması yapmam gerekiyor kişisel bloguma + birazda yaz geldi para lazım. :)

Bitiş Tarihi : 12 Haziran 2011

Domain : moda.gen.tl

Açık arttırma başlangıç fiyatı : 10 TL
Minumum arttırma : 3 TL
Hemen Al : 50 TL.

Acil backlink çalışması yapmam gerektiğinden ve biraz paraya ihtiyacım olduğundan fiyatta pazarlık mümkün olduğunca yapmayacağım.

Ödemeyi İş bankası üzerinden yapmanız gerekiyor. Ciddi alıcılara pm ile hesap bilgileri atılacaktır.

Güven sorunu yaşayanlara tek birşey diyeceğim. Hakkım yenilirse öbür dünyada bana değil Allah'a hesap vereceksiniz. Ve bende hakkınızı yersem öbür tarafta yine size değil Allah'a hesap vereceğim.

Allah korkusu olan kişiler zaten dolandırmaz. :)

Not : Ücretsiz aldın, parayla satıyorsun diyenler olacaktır. Bu konuda firma sahibine açıklama yapılmıştır. Domain alacak durumda olmadığım için şu sıralar promosyondan yararlandım. Fakat bu domain satıldıktan sonra kendilerine domain reg fiyatını yatıracağım. :)

nightclub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendisi ile başka yerde yaptığım ticaret sonucu tanıştım. Güvenilir arkadaştır. WP kurulum olsun, domain satış olsun, SEO olsun iyi ticaret yapar :)

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Eyvallah, sağolasın Emir. Domain satışı demeyelim. Onu ilk defa gerçekleştircem. :) :D

Ama güven konusunda teşekkür ederim.

İnsanların en çok sorun yaptığı bu güvensizlik. Umarım kimse dolandırıcı olarak görmez.
Kimsenin hakkını yemedim bu zamana kadar hiçbir zamanda yemem. :)

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba

Domainin kayıtlı olduğu firma adına mesaj göndermekteyim
Satıs firmamız güvencesindedir, ödeme yapılması durumunda domainin teslimi sorunsuz gerçekleşeceğinin garantisi verilmektedir.

Saygılarımızla
PutTLD Müşteri Hizmetleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5