İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Karakterli LLLL Net Org Biz uzantılı domainler rağbet görür mü ?

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 4 Karakterli LLLL net org biz domain almayı düşünüyorum alsam rağbet görür mü satabilir miyim ?...

Sizden tek ricam konuyu kirletmemeniz ve anlamsız eleştirilerde bulunulmaması ...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aslına Bakarsan Bende de Var İki Tane Net Uzantılı Domain.
İlerleyen Zaman İçerisinde ( Domainler Bir Nebzede Olsa Anlamlıysa ) Neden Olmasın ?
Ama Şimdilik Anlamlı Yada Anlamsız Olsa Bile .Com Uzantılılar Çıkışta.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarım milyon LLLL varken, .net ve .org ların para etmesi çok uzun sürer, ki hiç bi zaman da ciddi bir yatırım olacak düzeye çıkamaz derim. (ve telefon mu, kim bu tuhaf aleti kullanır ki diyen adam durumuna düşer miyim diye de düşünmedim değil)

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende bi tane jenerik var onuda şuan satışa sundum . 50 dolar veren olmuştu almadı şahıs sonradan tekrar satışa sundum.

şuan 3 karakterli org domainler cekiliyor yavaş yavaş..

yokyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 karakter .net domainler bile para etmezken .org lar iş yapcağını sanmam.. LLLL.net domainlere gelince, eğer okunabilir bişey bulabilirsen al derim.. sano.net , pona.net , semo.net ...gibi...

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saolun Arkadaşlar bir sorum daha olacak 1 tane .com lu 4 karakter buldum ama 1 karakter rakam harf olarak değil mesela 1kez.com gibi bir karakteri rakam ama anlamlı para eder mi lütfen yorum yazın ... Şimdiden Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi