İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 LLLL com domain alınacaktır.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam favorites arkadaşım bundan sonra sen de özel mesaj atma bana o zaman madem çok açık bir arkadaşsın herşey ortada olsun diyorsun neden özel mesajla liste istiyorsun? :D çok tuhaf insanlarımız var ya :D kendilerine gizli isterler başkalarına gönderdiğimiz şeyleri ayan beyan foruma yazmamızı isterler. çok ilginç ya... neyse sana satış yapmıyorum arkadaşım burdan duysun o zaman tüm forum, koskoca adamları dalevereci diye itham eden birine satış yapmıyoruz... liste de göndermiyorum... işte foruma yazıyorum... tanesine 5bin dolar da versen sana domain satmıyorum ;)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
antitrust : banada pm atarmısın listeni lütfen
hangi firmada domainlerin?bitiş tarihleri nedir?

PM LÜTFEN

sende algılama zorluğu var sanırım..ben foruma yazdım senden liste istediğimi.
Burada ne alıp satıldığı veya kime sattığın önemli değil.
Önemli olan bu " dolandırıcılık " karmaşası yaşanan şu günlerde, herşeyin " açık ve net " olmasıdır..

ben kimseye " dalaverici " demedimki..üzerine alınmasın kimse:)

anladın?

iyi satışlar gençler

hassan623

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi iş .kendine gelince işi pm ile hallet bize gelince açık.neyse ihtiyar sen yinede fazla kurcalama batıyorsun

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aranız bayağı iyi bakıyorum..baksana ölümüne savunuyorsunuz bir birinizi..
ne güzel..Böyle alıcı ve satıcıların olması forumda.
sevindirici:)

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aranız bayağı iyi bakıyorum..baksana ölümüne savunuyorsunuz bir birinizi..
ne güzel..Böyle alıcı ve satıcıların olması forumda.
sevindirici:)

favorites boş ver seni bilen biliyor.

Yaw hayret arkadaş sadece "nasıl daha güzel olur" diye size bir seyler iletmeye çalışmış. ama o kadar kavgacısınız ki, adamın ne dediğini bile anlamadan hemen laf sokuşturmaya gidiosunuz.. neyse.

Ahhh admin açmıcaktın davetiyesiz üyelikleri bak ne oluyor...

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış için hasan beyin yanına gittim ve orada kendisiyle tanıştık, herşey satış değildir herşey sanal değildir, bazen alışverişlerden dostluklar doğar, işte herşeyi sanal görmesen arkadaşım direk dalevereci gözüyle bakmassın arası iyi olan alışverişleri olmuş kişilere;) ayrıca kendisinin mesleğini bilsen dalevereciliği en son yapacak kişi olduğunu da anlardın ama neyse ki gerek yok bu kadar şeye, sadece insanlara ön yargılı olmamak kafi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5