İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 Milyon Tekilli site sponsor arıyor.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresimiz bu: www.gecegunduz.gen.tr

Gecegunduz.gen.tr Aşırı Yoğunluktan ve Gerekli Sponsorun Bulunamaması Nedeniyle Yayınına Ara Vermiştir.! Günlük Hit Sayımız 4.000.000 Kişidir !

Yok mu bunlara sponsor olan? :(

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ne lazımsa alın ben burdayım :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 milyon kişi deseler anlarım. Hani Alexa rank ile tekil hiti karıştırmışlar derim de, 4 milyon neyin nesidir yahu. :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Günlük 4 Milyon? Ohoo iyiymiş!

Ben bu foruma üyeyim, gerçekten bir şirket bu siteyi almak istiyormuş 150.000 YTL'ye.

Gerçi inanmak da istiyorum; gece gündüz kelimesinde ilk sıradalar, kaliteli bir siteleri var ama...

4 milyon çok yahu!

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sitenin sahibini aklı başında biri zannederdim. :p
Siteyi açtı çoluk çocuğun eline bıraktı. Benim site Google'da geri sayfadayken bu 3.-4. sırada çıkıyordu.
Google'da iyi yerde olmalarına rağmen burdaki veletler benim sitedeki içeriği kopyalayıp reklamlarını yapmaya çalışıyorlardı. Hepsini banladım. Geldiler yine banladım. En son pes ettiler. :p

Geçen siteye girdim bakayım bu veletler ne yapıyor diye. :D absürt spam atmış botlar siteye :D
Ondan sonra bu hale getirdiler :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hadi mackolik.com den bahsediyor dese inanırım 3 milyon günlük hitleri var ve 4 milyona yaklaşan ama cok cok popüler olmayan dizinin fan sitesi bu kadar hite ulşaması bana mantıksız geliyor alexa suan zirve yapıyor olması ve googleden vip hesapla götürmesi lazım .

4 milyon ziyaretcinin günlün band düşünemiyorum terebaytlar....

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
4 milyon çoğul bile yoktur bence, bi sayac görüntüsü falan verin de sallamadığınıza inanalım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
konu geyikhane farkındamısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5