İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 senelik Adsense'm kapatıldı...

mck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelen mail şöyle;

Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

İtiraz ettim bakalım....Gerçi çok da kazandırmıyordu ama içinde 50 $ vardı.2 aktif 2 pasif hesabım daha var...Bakalım onlara ne olacak :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Geçmiş olsun.Biz daha bi taneyi bulamıyoruz 4 tane hesap kullanıyo adam :D

mck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum fakat farklı tahminlerim var.

1. Şöyle birşey olabilir.Ben bu hesabı evden takip ediyorum.Bloglarıma,sitelerime yazıları,haberleri vs. evden ekliyorum.Doğal olarak siteyi ben en az 150-200 kere görüntülüyorum.Bundan dolayı olabilir.

2. Evden takip ettiğim hesaptaki reklama günlük düzenli bir şekilde 2-3 yerden tıklıyorum ancak hiç hatasız bir şekilde açık vermeden.

3. Evden girdiğim sitelere(facebook,sahibinden vs. ) diğer yerlerden de giriyorum aynı evdeki şifre ve kullanıcı adıyla...Bu da olabilir.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
2. Evden takip ettiğim hesaptaki reklama günlük düzenli bir şekilde 2-3 yerden tıklıyorum ancak hiç hatasız bir şekilde açık vermeden.

Yüzün hiç kızarmıyor birader.Resmen hile yapıyorum diyorsunuz birde övünüyorsunuz.Allah c.c sizi ıslah etsin.

I

intkm

Misafir
Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

derken daha önce bu kiişiye yapılmış ödemeleri gerimi istiyorlar ??? anlamadım

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

derken daha önce bu kiişiye yapılmış ödemeleri gerimi istiyorlar ??? anlamadım

ödenmişlerden bahsetmiyor google amca ödenmemişler ödenmeyecek demiş :ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5