İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4 yıllık kesintisiz açık cep sitesi + forumu

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: SATILDI
İstenen minimum fiyat: 1850 $
Sitenin açılış tarihi: Aralık 2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Cep Telefonu
Google index sayısı: 413.000
Günlük hit sayısı, kaynak link: 2006 ortalarından beri 7000 altına düşmedi. En iyi dönemimde 16k gördü ve iyi kazandırdı. Şu anda 7k - 10k civarında. İsteyene son 1 senelik analytics bilgilerinin sayfasını göndereceğim
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: herşeyiyle satılık
Hosting dahilmidir: 1 Aralık'a kadar süresi var.
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Vbulletin ömür boyu lisans dahil
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: ömür boyu
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): yeterli zamanımın olmaması
PR değeri varsa linki (opsiyonel): anasayfa pr 2, forum pr 3
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): 67k
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): çok sayıda cep telefonu içerik reklamı vermek isteyen oluyor ama zamanım çok kısıtlı olduğundan ilgilenemiyorum. sadece google adsense kullanıyorum sitenin maliyetini karşılamak için.
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): tam 1061 gündür açık olan forum üye sayısı 390.000. ama sitenin tamamı forum değil portal bölümü mevcut
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Yok uygun bir miktar olana kadar bekleyeceğim.

Site, en büyük cep telefonu sitelerinden biridir. Okuluma ağırlık vermem sebebiyle 1 senedir ilgilenemiyordum elden çıkarmaya karar verdim. Güzel karlı reklamları alacak ve ilgilenecek vaktim olmuyor artık.

Site şimdiye kadar hiç kapanmamıştır. Hitlerinde dalgalanma olmamıştır. Googleda sürekli üst sıralarda yer almaktadır. Uzun zaman önce koyduğum adsense reklamları dönüyor site ve forumda. Onlar da son ay 400$ kazandırdı ancak bu ay 1k-2k kadar hit düşüklüğü olarak 7k'ya düştüm ve gelir de doğal olarak düştü. Eğer gerçekten iyi ilgilenecek biri çıkması durumunda çok büyük karlar sağlayabilir. Diğer cep telefonu siteleriyle kıyaslayınca neredeyse reklam yok gibi görünüyor eğer emek verirseniz fazlasıyla karşılığını alacağınızdan eminim.

Forum ömür boyu lisanslı vbulletindir ve üstt bahsettiğim gibi 1000 günden fazla süredir açık durumdadır. (Konular: 102.046, Mesajlar: 722.013, Üyeler: 391.457)

Konu r10'da da açılmıştır orada teklif yapılırsa buraya tarafımdan eklenecektir.

Ekleme 1 - portal bölümde adtech reklamları bulunmaktadır ancak kodları 1 yıldan önce koymuştum ve sonra kodlar değiştimi bilmiyorum. İlgilenemediğimden yenilerini koyamadım ve eskilerini kaldırmadım ama kesin olan şu anda çalışmadıkları.

Ekleme 2 - Ziyaretçilerin %86'sı google üzerinden gelmektedir.

Satış için bir arkadaşla anlaştım. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5