4 YTL'lik paypal satıyorum :)

ploop

Müptela
YellowMoon'a 4 ytl borcum var yatıramadım. Isbank hesabı olan birisi ona 4 ytl gönderecek, ben de 4ytl karsılığı paypal göndereceğimdir. Tamam yaparım diyenler özel mesaj atarsa sevinirim.

A

a.ışık

sadece ziraat bankasında hesabım var;
3$ paypal göndermeniz karşılığında vereceğiniz hesap numarasına
5 ytl eft yapabilirim.

A

a.ışık

bende hala alıyorum :D eft yapabilirim sadece, resmi tatil bitiminde hesaba ulaşır ancak.

bilgi

Müptela
YellowMoon'a 4 ytl borcum var yatıramadım. Isbank hesabı olan birisi ona 4 ytl gönderecek, ben de 4ytl karsılığı paypal göndereceğimdir. Tamam yaparım diyenler özel mesaj atarsa sevinirim.
Konu geyiğe taşınır belki! .)

@Ploop: Yellıwmuun'da vardır paypal hesabı, ona gönder!
Ben kazıkçıyım, 40$ PP'ne karşılık 4YTL gönderirim istediğin hesaba (Türkiyedeki) :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.