İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 adet 35 dolarlık kupon

U

uzaymerkezicom

Misafir
tekrar atar mısın hemen doluyor kutum, hala kupon var isteyenlere.

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satışını baltalamak istemem ama kimsenin kuponlardaki durma sorunu çözülene kadar kupon alıcağını sanmıyorum
etik olarak seninde satmaman lazım bundan habersiz kişilere

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal kabul ediyormusun
bide alan arkadaşlardan biri cevpa yazarsa çalışıp çalışmadığna dair iyi olur

U

uzaymerkezicom

Misafir
merak etme çalışmaya çoktan yazarlardı :)
paypal kabul etmiyorum direkt banka havalesi özel mesaj atanlara cevap veryorum

H

Hakanbey

Misafir
Arkadaştan 1 adet kupon aldım. Yeni bir hesap açıp kuponu yükledim. Bu aşamaya kadar herhangi bir sorun olmadı. Fakat daha sonra "
Önceden ödediğiniz fonlarınızı tükettiğiniz için reklamlarınız artık yayınlanmamaktadır.
Lütfen hesabınızın Ödeme Yap sayfasını ziyaret ederek başka bir ödeme yapın. Ödemenizi başarıyla işleme koyabildiğimizde reklamlarınız yeniden yayınlanmaya başlayacaktır"

uyarısı belirdi ve hesaba yüklenen bakiye geri alındı.

Sorunu söylediğimde "IP'yi değiştirmeniz gerekiyordu" cevabını aldım ve daha sonrada MSN'de offline oldu. Yeni bir kuponla IP'yi de değiştirerek deneme şansım olmadı.

Durum budur. Bilginize.

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaştan 1 adet kupon aldım. Yeni bir hesap açıp kuponu yükledim. Bu aşamaya kadar herhangi bir sorun olmadı. Fakat daha sonra "
Önceden ödediğiniz fonlarınızı tükettiğiniz için reklamlarınız artık yayınlanmamaktadır.
Lütfen hesabınızın Ödeme Yap sayfasını ziyaret ederek başka bir ödeme yapın. Ödemenizi başarıyla işleme koyabildiğimizde reklamlarınız yeniden yayınlanmaya başlayacaktır"

uyarısı belirdi ve hesaba yüklenen bakiye geri alındı.

Sorunu söylediğimde "IP'yi değiştirmeniz gerekiyordu" cevabını aldım ve daha sonrada MSN'de offline oldu. Yeni bir kuponla IP'yi de değiştirerek deneme şansım olmadı.

Durum budur. Bilginize.

Eski mesajlarıma bakarsan uyardığımı görüceksin
sorun genel yurt dışındada yaşanıyor.
Şuan bir çözüm bulan yok

U

uzaymerkezicom

Misafir
kardeşim kuponları yüklediğinizde 52 YTL yazıyor mu yazmıyor mu? ondan sonrası sizinle google arasındaki mesele. ha kupon geçersizdir falan o zaman konuşursunuz. İşi bilemiyorsanız kupon da almayın. Sonra buraya gelip yazıyorsunuz büyük bir iş yapmış gibi. Ayrıca kuponları brokenpromis den aldım.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
brokenpromis arkadaşımızdan bende zamanında alışveriş yaptım temiz adam. Ama kuponlar ile ilgili başka sorun var sanırım

U

uzaymerkezicom

Misafir
broken hakkında yorum yapmıyorum kendisi de söyleyebilir kuponlar
ona ait.

U

uzaymerkezicom

Misafir
sorunun googledan kaynaklandığını öğrendim, ayrıca kendisinden... bu aralar sorun yaşanıyormuş!

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Konunun benimle direk olarak herhangi bir ilgisi yok. Sadece arkadaş bu sattıgı kuponları 2-3 hafta önce benden almış ve şimdide aldığı fiyattan satmak istemiş.

- Kuponlarda herhangi bir sorun yok. Sorun Google'dan kaynaklanıyor. Arkadaş bu sorundan habersiz olarak kupon satmak istemiş ve bazı arkadaşlarda kupon almış. Lütfen biraz araştırma yaparak kupon alın.

- Arkadaşın yapabileceği birşey yok. Sorun genel ve şuanda hiçbir kupon(35$,50$,50£..) çalışmıyor!

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım bu sıkıntı kısa zamanda aşılır.

Bilgi için teşekkürler BrokenPromises...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5