İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 euroluk adwords hesapları satılıktır.. 12 ytl!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firarla zaten önceden beri çalışırız güvendiğim bir arkadaş ve 3 hesap aldım sorun çıkmadı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en geç 3 gün içerisinde fiyatlarda yukarı doğru bir oynama olucaktır bilginize..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm msn e eklermısın benı istek gonderdım konusalım

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 hesap aldım sorun çıkmayacağını düşünüyorum çıksada ilgileneceğini biliyorum:D güvenilir bir arkadaş

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar fiyatlarımız değişmiştir

3 adet ve daha az satışlarda fiyat 15 ytl olarak belirlenmiştir..

4 ve üstü satışlarda fiyat 12 ytldir..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden aldıgınız hesaplarmı?
ayrıca yaklaşık 5gündür satışı durdurdum googledeki problemden dolayı satış yapmıyorum kimse mağdur olmasın diye.. herhangi bir şikayetde ulaşmadı bana kimseden..
buyrun msnden konuşalım...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Evet benim aldığım hesaplarda çalışmıyor ama senin yapacağın birşey olmadığını tahmin ettiğimden birşey söyleme gereğide duymadım : ) eh artık ceremesini çekeceğiz ucuz etin yahnisi hesabı : )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ozaman uyarıyım hesaplarınızı bu dönemde kullanmayın bildiğiniz gibi googlede problem var.. biraz bekletin..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kullanmadığım hesapta var ama açılacağını sanmıyorum bunların çünkü büyük ihtimalle belirli yöntemlerle açılan hesapları iptal etti, örneğin sen elinde kalan hesaplardan kontrol edebilirsin yada voucher kullanıyorsan o voucher ile açılan hesapların tümü aynıdır başka kaynaklar bulmak lazım abi : )

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet benim aldığım hesaplarda çalışmıyor ama senin yapacağın birşey olmadığını tahmin ettiğimden birşey söyleme gereğide duymadım : ) eh artık ceremesini çekeceğiz ucuz etin yahnisi hesabı : )
Ben konuyu tam anlamadim sen Firardan hesap aldin ve calismiyor oylemi ??
Sayet senden kaynaklanan Bir sorun degilse
O hesaplarda su anki kuponla acilan hesaplardaki gibi sorun cikmasi imkansiz
Benim elimde Hale binlerce hesap var ve hala sorunsuz sekilde kullaniyorum
Sayet firardan aldin ve sorun cikmis ise giris bilgilerini bana PM le bakalim neden calismadigina
Firar yazmis hesaplari simdi kullanmayin diye ama yanlis bilgi vermis hesaplari istediginiz zaman kullanabilirsiniz buna su an da dahil kuponlardaki sorunun hesaplarla hicbir alakasi yok

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gönderdim bak bakalım
osahinjy8.gif

resimde ve hesabinda gorduldugu gibi
hesabin coklu adwords kullanimindan desifre olmus
Yani kalkip baskasinin basligin altina hesaplar calismiyor yada buna benzer uydurmasyon mesajlar yazmanin anlami yok

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Başkasının başlığı?
Çoklu adwords kullanımı? :) Bak ben kimseyi burada kırmak istemiyorum, 3-5 kuruşun hesabını yapacak adamda değilim bilip bilmeden konuşuyorsun sırf...
Sana orada hesap bilgilerini gönderiyorum sense kalkıp screen gönderiyorsun buraya, o hesapta ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum çoklu hesap kullanımıymış... Benim deşifre edecek herhangi bir durumum olmadı birçok hesap aldım o arkadaştan ayrıca şikayetçi falanda olmadım kendiside şu anda satmıyor hesap neden? Çünkü problem var... Sende kalkıp burada laf olsun diye birşey yazma...
Başkasının başlığı altınaymış ben hesap aldığım kişinin başlığı altına yazdım başkasının başlığı altına yazmadım, benim söylediklerimde herhangi bir yıpratıcı söz bulamazsın ama sen art niyetli olduğun için bu şekilde bir tepki veriyorsun...
Sanki ben uydurmasyon mesaj atıpta arkadaşın satışına engel olacak bir kişiymişim gibi... Şu laflara bak ya... Terbiyesizliğin bu kadarına pes diyorum.
Bundan sonra bu başlık altında herhangi bir kişiden kupon/hesap vs. almayıda düşünmüyorum bu kadar seviyesiz bir duruma nasıl düşüyorsunuz anlamıyorum, senin gibi düşünenler yüzünden insanlar faydalanılacak herşeyden uzak duruyorlar... Sense ben burada satış yapacağım acaba bu adamın söyledikleri bana zararı dokunurmu diye düşünüyorsun, eğer benim art bir niyetim olsaydı firar a msn den derdimki bak senden hesap aldım çalışmıyor, sen bir sor bakalım öyle birşey söylemişmiyim? Yada alışverişimiz kaç saniye sürmüş? Herkes gibi 2-3 lira için telefon adres ana adı baba adı isteyecek, insanlara güvenmeyecek, saçma sapan tripler içine girecek birisi yok senin karşında... Çocukta yok. Bu işi iki gündürde yapmıyorum...
Bu tür yaklaşımlar aşırı şekilde geriyor beni sanki seninle ilgili bir durum varmış gibi konuşuyorsun, orada art niyetim olmadığını satış yapan ve başlığı altında konuşulan kişide biliyorki senin gibi bir yaklaşım içine girmiyor... Ama yani ne diyeyim sana ve zihniyetine helal olsun diyorum. Bundan sonra herhangi bir alışverişim söz konusu bile olamaz.

Kolay gelsin

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başkasının başlığı?
Çoklu adwords kullanımı? :) Bak ben kimseyi burada kırmak istemiyorum, 3-5 kuruşun hesabını yapacak adamda değilim bilip bilmeden konuşuyorsun sırf...
Sana orada hesap bilgilerini gönderiyorum sense kalkıp screen gönderiyorsun buraya, o hesapta ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum çoklu hesap kullanımıymış... Benim deşifre edecek herhangi bir durumum olmadı birçok hesap aldım o arkadaştan ayrıca şikayetçi falanda olmadım kendiside şu anda satmıyor hesap neden? Çünkü problem var... Sende kalkıp burada laf olsun diye birşey yazma...
Başkasının başlığı altınaymış ben hesap aldığım kişinin başlığı altına yazdım başkasının başlığı altına yazmadım, benim söylediklerimde herhangi bir yıpratıcı söz bulamazsın ama sen art niyetli olduğun için bu şekilde bir tepki veriyorsun...
Sanki ben uydurmasyon mesaj atıpta arkadaşın satışına engel olacak bir kişiymişim gibi... Şu laflara bak ya... Terbiyesizliğin bu kadarına pes diyorum.
Bundan sonra bu başlık altında herhangi bir kişiden kupon/hesap vs. almayıda düşünmüyorum bu kadar seviyesiz bir duruma nasıl düşüyorsunuz anlamıyorum, senin gibi düşünenler yüzünden insanlar faydalanılacak herşeyden uzak duruyorlar... Sense ben burada satış yapacağım acaba bu adamın söyledikleri bana zararı dokunurmu diye düşünüyorsun, eğer benim art bir niyetim olsaydı firar a msn den derdimki bak senden hesap aldım çalışmıyor, sen bir sor bakalım öyle birşey söylemişmiyim? Yada alışverişimiz kaç saniye sürmüş? Herkes gibi 2-3 lira için telefon adres ana adı baba adı isteyecek, insanlara güvenmeyecek, saçma sapan tripler içine girecek birisi yok senin karşında... Çocukta yok. Bu işi iki gündürde yapmıyorum...
Bu tür yaklaşımlar aşırı şekilde geriyor beni sanki seninle ilgili bir durum varmış gibi konuşuyorsun, orada art niyetim olmadığını satış yapan ve başlığı altında konuşulan kişide biliyorki senin gibi bir yaklaşım içine girmiyor... Ama yani ne diyeyim sana ve zihniyetine helal olsun diyorum. Bundan sonra herhangi bir alışverişim söz konusu bile olamaz.

Kolay gelsin
Lafi baska konulara cekmenin anlami yok herkez kimin ne oldugunu az cok bilir

yazdigin mesaj burda
Kullanmadığım hesapta var ama açılacağını sanmıyorum bunların çünkü büyük ihtimalle belirli yöntemlerle açılan hesapları iptal etti, örneğin sen elinde kalan hesaplardan kontrol edebilirsin yada voucher kullanıyorsan o voucher ile açılan hesapların tümü aynıdır başka kaynaklar bulmak lazım abi : )
Ve senin kampanyanin calismama sebebi birden cok kullandigin anlasildigi icin kampanyan aktif gozuksede deaktif google tarafindan
yukarida yazdigin mesaja karsilik sana sunu dedim anlayabiliyorsan(anlamakta zorluk cekiyorsan defalarca okumayi dene )
kampanyanin calismamasi senden kaynaklanan bir sorun bunu kalkip baska birisinin basligina sanki ondan kaynaklaniyormus gibi uydurmasyon mesajlar yazmaman

Not:mesajlarima bakarsan ordada okuyabilirsin benim iyinette hesap yada kupon satmadigimi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ve senin kampanyanin calismama sebebi birden cok kullandigin anlasildigi icin kampanyan aktif gozuksede deaktif google tarafindan
yukarida yazdigin mesaja karsilik sana sunu dedim anlayabiliyorsan(anlamakta zorluk cekiyorsan defalarca okumayi dene )
kampanyanin calismamasi senden kaynaklanan bir sorun bunu kalkip baska birisinin basligina sanki ondan kaynaklaniyormus gibi uydurmasyon mesajlar yazmaman

Not:mesajlarima bakarsan ordada okuyabilirsin benim iyinette hesap yada kupon satmadigimi

Hesapları ben oluşturmadım, hesaplara kampanyaları ben eklemedim hatta şu anda hiç dokunmadığım hesaplar bile var istersen göndereyim? Onunda screenini gönderirsin ha? Sonrada lafı başka yere çekeriz öylemi?
Okumakta ve anlamakta güçlük çekmiyorum, sen yazdığın yere iyi bak mesajlara ve mesajlarıma bak, sonra tekrar düşün...
Ben hesabı kimden aldıysam onun başlığı altına yazdım ayrıca kötüleyici birşeyde yazmadım, eğer öyle olduğunu düşünseydim bunu açık açıkta söylerdim dedim, çünkü sonuçta parasıyla bir hizmet satın almışım ve hakkımı arayabilirdim ama bunun firar ile alakası olmadığını bildiğim için ne yazdığımı senden tekrar okumanı istiyorum.
Sen bilip bilmeden konuşuyorsun diyorum ama anlamıyorsun, hesabı satan senmisin? Kampanyaları oluşturan senmisin? Her hesabı kullananın başında dikilipte ahada yakaladımmı diyorsun anlamıyorum? Çok şeymi biliyorsun yada adwords kullanımı hakkında herkes safta senmi profesyonelsin anlamıyorum?
Hatta hesaplarda "asdsad asdad" şeklinde adres isim vs. bilgiler vardı bunların bile google tarafından şüpheyle yaklaşılacağını düşünüp değiştirende benim. Ama laf olsun diye konuşunca işte böyle havada kalıyor herşey.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanmıştır...

satışlarımız yeniden başladıgında (bir kaç gün içinde )
yeni bir başlıkla bildirilicektir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5