İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 k dizi sitesi satılıktır

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi (pm ile , herkese verilmicektir)
Site için istenen fiyat (3500 tl :
Sitenin aylık getirisi: sadece adsense koydum dün 20 $ kazandi
Sitenin açılış tarihi: 20,01,2009
Kategori, sitenin içeriği nedir: dizi fragman video dizi oyuncuları resimleri dizi müzikleri
Günlük hit sayısı, kaynak link:
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yasına giricek pr degeri 2
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm icerikle verilicektir
Hosting dahil midir: hayır degildir
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: webloader v7 dizi metasi yokdur normal v7 kendim titlelerini felan editledim
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: bir problem yokdur

Arkadaşlar öncelikle belirteyim paraya sıkısık olmasam gercekten satılıcak bir site degil neyse

site dizi izle kelimesinde 3 sayfadadir 2 sayfadaydi host degiştirirken bos index alinca kayboldu simdi 3 sayfadan cikti
site video indir kelimesinde 1 sayfadadir
sitenin alt sayfalari google aramalarinda genelde 1 sayfada ilk siralardadir
siteyi yaparken etiket bot felan filan kullanmadim hiçbir zamanda kullanmıyorum
etiketler google aramalarindan gelen kelimeler kaydedilerek olusuyor google hemen okuyor
google bunu cok seviyor cunku site her zaman guncel oluyor

siteye adsense koydum sadece videonun oldugu sayfada video alti ve ustu ve özenilmeden oylesine konulmustur
sitenin heryerine reklamlari iyi bir sekilde yerlestirdiginizde daha iyi verim alicaginizdan süphem yok

siteyi alacak arkadas sadece dizileri takip edip videolarini eklicek baska bişe yok bu site daha cok hit yapacak
cok güzel bir site alacak arkadas dua edecektir

sitede ddizi.com botu vardir
siteye özel dailymotion ve yahoo botu yaptirdim onlarida vericem

domain : godaddy de kayıtlıdır
ödeme iş bankasi olacaktir

siteni neden satıyorsun diyecek arkadaslara simdiden aciklama yapayim araba aldim ruhsatini satısını almadim daha ve ramazan ayı boyunca
site yapmadim sadece bu dizi sitesi ile ilgilendim ve bu ay sonuna para gerekiyor başka bir sebebi yoktur

siteye bakıyımde bişeler yaziyim mantıgındaki arkadaslar konumdan hemen cıksınlar

site adresini sadece ciddi arkadaslara yollucam herkese yollamıcam

tüm sorun ve sorularınız icin [email protected] msn adresimi ekleyebilirsiniz

herkese kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5