İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

40 TL SSD Disk 2 GB Ram Sınırsız Trafik Türkiye Lokasyon 250 Megabit G

omurtech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhaba, Ömür Bilişim İyice çıldırdı aylardır sürdürdüğümüz Türkiye Lokasyonda Sınırsız Trafik ile Çıldırma Kampanyamızda müşterilerimize 300 den fazla sanal sunucu temini yaptık. Her geçen gün network altyapımızı güçlendiriyor, sunucu parkurumuzu genişletiyoruz. Dell Poweredge serisi Sunuculardan sonra maliyetleri azaltmak için en kaliteli donanımlardan meydana getirilmiş Oem sunucularımızla SSD performansını herkese tanıtmak istedik. Sadecehosting Verimerkezinde oluşturmuş olduğunuz networkümüzde kendi kabin ve network altyapımızla hizmet vermekteyiz. Ana hattımız 2x1 gigabit yedekli olup sunucu başı garanti 250 megabit internet hattı tanımlayarak müşterilerimize Türkiye İmkanlarının en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz.

3362145639.png

Gelin sizin için hazırladığımız sunucuları inceleyelim.

1.png

2.png

3.png

4.png

Sunucularımızda Ankarttan ramlere kadar her parça özenle seçilmiştir. SSD Disklerimiz Dünya sıralamasında 1. olmuş markalardan seçilmektedir.

Sunucu ana işletim sistemi Corsaair 120 gb SSD diskte müşterilerimiz OCZ Vortex 4 512 GB SSD Disklerde tutulmaktadır

SSD Puan Sıralaması
En İyi 10 SSD (2013) | Biliste

Bu kampanyamızda sağladığımız sanal sunucu aşağıdaki gibidir.

SSD Alanı: 25 GB
Ram : 2 GB
Aylık Trafik Sınırsız !
Türkiye Lokasyon !
Seçilebilir İşletim Sistemi (Windows, Linux, Freebsd)

Aylık 40 TL + KDV
Yıllık 400 TL + KDV ( 2 ay ücretsiz)

Sipariş Ver

vds2.png

Cpanel lisansı ek olarak aylık 36 TL dir.Lisans almasanız dahi Cpanelin Tüm kurulumlar ücretsiz yapılabilmektedir.( Optimizasyon islemleri yapılarak teslim edilemektedir.)

Oyun sunucu , radyo, Web sunucu olarak kullanılabilir.
Sanal Sunucuda istediğiniz kadar trafik kullanabilirsiniz kimse size neden kullandınız diye bir soru yöneltmez.

Aldığınız ürünler faturalandırılarak verilmektedir !

Ödeme Yöntemlerimiz
İşbankası
ING Bank
PTT Bank
Paypal (Kredi kartı)
Mobil Ödeme
(Kısa süre içerisinde 3D Secure Ödeme)

Ömür Bilişim Teknolojileri
Ömür Bili_im Teknolojileri
Yer Sağlayıcıık Faaliyet Belge No: 2339
Vergi Diaresi: Ostim V.D
Vergi Numarası: 9410481305
Telefon: 0850 885 00 03
Fax: 0312 911 02 52

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5