İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+40K Hesap Alınır

medyabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kişi dolandırıcıdır.Whatsapttan twitter hesabı alacagını söyleyip, ilk hesap daha sonra ödeme teklif etti.Güven verdi ve hesabı verdim.Daha sonra engelledi.

Kesinlikle Ticaret yapmayın

M

marzenbecher

Misafir
Bu kişi dolandırıcıdır.Whatsapttan twitter hesabı alacagını söyleyip, ilk hesap daha sonra ödeme teklif etti.Güven verdi ve hesabı verdim.Daha sonra engelledi.

Kesinlikle Ticaret yapmayın

Kanıtları ile birlikte şikayet konusu açın ilgilenelim.

medyabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanıtları ile birlikte şikayet konusu açın ilgilenelim.

paylaştığı numaradan whatsapp üzerinden konuştuk, Dışarıdayım, atm yakınındayım hesabı ver ödemeni yapıcam dedi, hesap bilgilerini verdim ve engelledi.Kendisiyle ticaret yapacak arkadaşların dikkatine.

Zaten hesabı geri alıcam.

Çalınan hesap : https://twitter.com/ErcannTass

Hesap satış konumdaki 5. numaralı hesaptı, 10 bin takip edileni vardı ve takip edilenleri sıfırlamış.

Twitter arama motoruna @Bodybuildingsz yazın, hesabın önceki kullanıcı adıydı.Kullanıcı adını değiştirdigi için yeni kullanıcı adıyla çıkmakta.

En büyük kanıtım bugun ulaştırırım. Hesabı geri alıcam arkadaş pek sevinmesin boşuna.Twitterı üst düzeyde kullanıyorum kendisi gelirken ben dönüyordum :)

M

marzenbecher

Misafir
paylaştığı numaradan whatsapp üzerinden konuştuk, Dışarıdayım, atm yakınındayım hesabı ver ödemeni yapıcam dedi, hesap bilgilerini verdim ve engelledi.Kendisiyle ticaret yapacak arkadaşların dikkatine.

Zaten hesabı geri alıcam.

Çalınan hesap : https://twitter.com/ErcannTass

Hesap satış konumdaki 5. numaralı hesaptı, 10 bin takip edileni vardı ve takip edilenleri sıfırlamış.

Twitter arama motoruna @Bodybuildingsz yazın, hesabın önceki kullanıcı adıydı.Kullanıcı adını değiştirdigi için yeni kullanıcı adıyla çıkmakta.

En büyük kanıtım bugun ulaştırırım. Hesabı geri alıcam arkadaş pek sevinmesin boşuna.Twitterı üst düzeyde kullanıyorum kendisi gelirken ben dönüyordum :)

Şikayetim var bölümüne şikayet konusu açar mısınız? Kanıtlarınızla burası yeri değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5