İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

43things sosyomat

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok ayrı bir sistem gibi bence ama???

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pillinin wordpress tarzı kendi yazılımı var ve bu yazılımla birsürü site (yabancı sitelerin yani fikirlerin Türkiye derlemesini) yaptılar...

Yani yazılım kendilerinin fikirlerin büyük kısmı ithal...

E

ErsinAcar

Misafir
ben bunu bi grupda sormuştum sosyomat hangi script diye çok büyük tepki aldım ama drupal veya wordpress tarzı bişey olduğu bence kabak gibi ortada tabi üstüne baya bi modul yazmışlar ama sonuçta çekirdek aynı. PilliNetwork de çoğu çalışanlar drupal tr de modul yazan insanlar bence böyle ama sadece fikir :)
Kolay gelsin

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
uups, biraz inceledim 3 yıldır aktif wp kullanıcısı olmama rağmen wp nin yanından geçmediğini söyleyebilirim.Yani o tür sistemi wp üzerinden yazmaktansa oturup yazmak daha mantıklı.Herşey ekşi sözlükle başladı, o tarz siteler.
Wp denirse pilli networkünki düpedüz wp olabilir.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bana da drupal üzerine modül yazılmış gibi geliyor ..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değil, ruby on rails üzerinde geliştirdikleri bir script. çok ahım şahım olmasada template based olması, ror olması modifiyesini kolaylaştırıyor. bir ara arkadaşım onlarla çalışıyordu ordan biliyorum. ama eskiden drupaldi.

bu arada drupal ya da bilmem ne olması değil uygulamanın sürekliliği ve içeriği önemli bence. gereksiz tartışma olmuş.

hardlower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kabak gibi del.ici.us

tag cloudlarla bezenmiş ruby n rales donatilmiş şuan hasta olduğum script ve 43 things in aynısının tıpkısıdır içinde gömülü ajaxlarda barindiran bi sistem sitem tamamen tag cloudlarla çalişiyor bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi